APŽVALGA: „NissanFest in the NorthWest“

Praėjusią savaitę JAV buvo surengtas dar vienas „drifto“ renginukas, kuriame savo naują „Formula D“ ginklą, Nissan PS13, pademonstravo Kyle Pollard. Pro klasėje besivaržęs pilotas demonstravo stabilų važiavimą visų varžybų metu, tačiau jo pasirodymas buvo baigtas susidūrus su problemomis automobilio transmisijoje.

Tądien varžėsi ne tik Pro klasė, bet taip pat Pro-Am bei mėgėjai. Aukščiau esančioje nuotraukoje įamžintas mėgėjų klasėje besivaržiusio Ruslano „Garage Autohero“ 550+AG SR20DET Nissan 300zx. Lyginant su kitais mėgėjais, šis automobilis ženkliai modifikuotas, kas matosi net ant galinio buferio iš kurio išlindę smūgiams sugerti skirti metaliniai strypai.

Rob Primo, jau Pro-Am kategorijos pilotas, taip pat „Garage Autohero“ narys, atvažiavo su savo „Era-1“, „Factory83“ 2JZ Nissan S14. Šis sportininkas tapo savo klasės nugalėtoju, kas turėtų ženkliai sumažinti jo dalyvio mokesti sekančios Pro-Am varžyboms.

Kitas „Formula D“ vairuotojas Ian Fournier atliko pirmuosius savo „Fatlace R32 Skyline“ bandymus. Neskaitant keleto smulkių gedimų, atrodo, „shakedown’as“ Ian’ui gavosi sėkmingas ir sportininkas pasiruošęs startuoti pirmame „FD“ etape Long Beach’o gatvėse.

Nors šių trijų mėgėjų tandemas neišlaikė mažų atstumų tarp automobilių, visgi vaizdelis gavosi malonus akiai. O kaip ten sakoma, „Practice makes perfect“?

Joseph Lin, dar vienas pradedantysis, per praėjusius metus arba per tiek, kiek man teko jį matyti, padarė didžiausią progresą.

Iš galinio buferio kyšantis strypai naudojami pagal paskirtį.

Šis seksualus 180SX priklauso Mike’ui Phillips’ui, kuris šiemet kovos dėl „Formula D“ metų naujo titulo. Mike’as laimėjo pagrindines NissanFest varžybas. Puikus sezono startas su šiuo LS širdį turinčiu automobiliu.

Praeityje šiam automobiliui teko nemažai išgyventi, tad nesigilinant į detales, smagu ir vėl matyti jį tiesų.

Nuotraukos: Jesse Ian, OMGdrift.com.
Originalus straipsnis (anglų k.): http://omgdrift.com/event-dopeness-nissanfest-in-the-northwest/.

Viena mintis apie “APŽVALGA: „NissanFest in the NorthWest“”

Komentavimo galimybė išjungta.