REZULTATAI: „Formula D: Streets of Long Beach“

Trumpas gandų ir nekantravimų pilnas tarpsezonis baigėsi, praėjusį savaitgalį startavo naujas „Formula DRIFT“ čempionato sezonas. Pagaliau sportininkai, kurių pirmame etape buvo net 60, atskleidė visas savo kortas.

Kvalifikacijos rezultatai:

1. R. Tuerck
2. R. Millen
3. V. Gittin Jr.
4. J. Pawlak
5. E. Amandio
6. D. Yoshihara
7. T. McQuarrie
8. C. Grunewald
9. D. McNamara
10. R. Kado
11. F. Aasbo
12. C. Forsberg
13. K. Mohan
14. K. Gushi
15. G. Marstanovic
16. T. Aono
17. M. Powers
18. D. Saito
19. J. Lowe
20. M. Essa
21. T. Angelo
22. C. Denofa
23. P. Mordaunt
24. K. Moen
25. R. Nishida
26. J. Maeng
27. M. Field
28. T. Yoshioka
29. R. Petty
30. O. Bakchis
31. N. D’Alessio
32. D. Mertzanis

Dabar jau įprasta, kad su policijos palyda dalyviai surengia paradą mieste. Šį kartą „drifterių“ automobiliai buvo išrikiuoti šalia „Tantalum“ restorano, Alamitos prieplaukoje.

Kitą dieną trasoje vėl virė veiksmas. Kai kurie tikrino ar pašalinti visi netikėtai atsiradę gedimai, arba kaip smarkiai pažeistos detalės po įvairių incidentų trasoje. Šiemet pirmame etape sudužo rekordinis skaičius automobilių!

Antrus metus iš eilės Long Beach’o gatvėse geriausiai pasirodo Justin Pawlak, kuris finale susitvarkė su komandos draugo, 2011 metų čempiono, Daijiro Yoshihara spaudimu.

Dėl trečios vietos susikovė šiemet „Formula D“ serijoje debiutavęs Daigo Saito, bei ilgametis pirmenybių dalyvis Matt Powers.

Galutinė rikiuotė:

1. Justin Pawlak
2. Daijiro Yoshihara
3. Daigo Saito
4. Matt Powers

Jei būtų skiriamas apdovanojimas už „putos“ kiekį, beabejonės jis atitektų D1GP čempionui (D. Saito) su 1200 AG 2JZ-GTE Lexus SC430. Antra vieta greičiausiai atitektų kitam dėl metų naujoko titulo kovojančiam sportininkui – Chelsea Denofa.

Aurimas Bakchis bendroje įskaitoje po pirmo etapo užima 15 vietą. Lietuvis pirmoje „tsuiso“ kovoje eliminavęs patį Vaughn Gittin Jr. su Ford Mustang, užsitikrino vietą geriausiųjų šešioliktuke ir, rodos, planavo kopti toliau.

Po pirmojo važiavimo 2011 Formula D metų naujoko perspektyvos patekti toliau atrodė gan optimistiškai, o šansai patekti į Top8 padidėjo dar labiau po prasto K. Gushi starto, tačiau teisėjai nusprendė, kad Aurimas padare „false start’ą“.

Nuotraukos: http://lifeblasters.com/.