Pasikeitę A. Vasiliausko planai – naujas kėbulas

Andrius Vasiliauskas – vienas mažiau žinomų Lietuvos „drifterių“, tačiau nuo parėjusio sezono vidurio pradėjęs aktyviai dalyvauti įvairiose varžybose, sportininkas pasiekė neblogų rezultatų: „NP Team drifto iššūkyje“ iškovojo trečią vietą, o paskutiniuose trijuose „DDČ“ etapuose pelnė 110 taškų ir bendroje įskaitoje liko 14-as.

Andriaus pirmosios „drifto“ treniruotės įvyko Kaune Taikos pr. esančioje aikštelėje. Pardavęs BMW E36 Coupe, „drifteris“ persėdo prie kito BMW E36, šį kart sedano. Puikios būklės iš Vokietijos atgabentas automobilis sulaukė variklio transplantacijos, kur standartinę „širdį“ pakeitė V8 „donoras“. Ruošiantis 2012 sezonui buvo planuojama patobulinti jau išbandytą „driftcar’ą“, tačiau viskas pasisuko kiek kita linkme:

„Du metus atitarnavusį BMW E36 planavom perdažyti ir sudėti lankus, bet pasitaikė proga už nedidelę sumą įsigyti naujesnio modelio trečiuką, anglišką, dvidurį, su labai geros būklės kėbulu. Nutariau senąjį modelį išardyti ir viską, kas reikalinga, sudėti į BMW E46“, – pasakojo A. Vasiliauskas.

„Mėginsiu sutalpinti ir senąjį V8 variklį, tik šį kartą be skylės variklio gaubte. Ateinančios savaitės pabaigoje automobilis bus išvežtas lankų dėjimui. Laukiami nauji „XYZ“ amortizatoriai, didelio pasukamumo šakių komplektas ir įvairios kitokios modifikacijos.“


Nuotraukos iš asmeninio A. Vasiliausko albumo. Daugiau nuotraukų čia.

Primename, kad BMW E46 kėbulą šiemet naudos ir Edgaras Stakaitis (apie tai rašėme čia: http://www.driftzone.lt/archives/922).

Viena mintis apie “Pasikeitę A. Vasiliausko planai – naujas kėbulas”

Komentavimo galimybė išjungta.