Prekyboje pasirodė D. Kepežinsko BMW E36

Pastaruoju metu buvo iškilęs didelis klaustukas dėl Dariaus Kepežinsko dalyvavimo 2012 metų sezono „drifto“ varžybose. Iš tam tikrų šaltinių girdėjome, kad sportininkas nusprendė padaryti pertrauką, tuo tarpu „D1Sport“ komandos vadovas, kurią praėjusiais metais atstovavo Darius, aiškino jog visi ekipos nariai startuos mažu mažiausiai nacionalinio lygio renginiuose.

Visgi kaip paaiškinti faktą, kad D. Kepežinsko BMW 316 E36 hečbekas pasirodė prekyboje? Apie jokius naujus projektus nebuvo net menkiausios užuominos.

Daugkartinio „drifto“ čempionatų dalyvio 2,5L darbinio tūrio, etanoliu varomas ir 321 kW galią išvystantis  automobilis, vertinamas 20 000 Lt (daugiau detalių: http://www.autogidas.lt/bmw-316-e36-hecbekas-1994-0123256573.html).

Būtų apmaudu netekti sportininko, be kurio jau neįsivaizduojamos Lietuvos „drifto“ varžybos. Tuo labiau, kai dar praėjusių metų pabaigoje Darius sakė pagaliau tvarkingai paruošęs savo „ginklą“ ateinančiam sezonui…

Ar norėtumėt išvysti Darių artėjančiame sezone?

4 mintys apie “Prekyboje pasirodė D. Kepežinsko BMW E36”

  1. Sakau Disslike.. Nes tikrai noriu pamatyti ji ir siame bei ir kituose scezonuose ne tribunose, o uz sio bolido vairo. :)

  2. Na manau sportininkas turi tam rimtu priezasciu , ne seipsau parduoda ir ketina padaryti pertrauka. Bet siaip tikrai noretusi ji matyti etapuose ,stiprus varzovas…

Komentavimo galimybė išjungta.