„Team TS Power“ priima du naujus narius

Naujienos iš Rusijos. „Team TS Power“, kuria iki šiol atstovavo Nikita Šikov ir Eugenij Charitonov, nuo šios turės keturis pilotus. Anksčiau minėta duetą papildys abu „Dragtimes.info“ ekipos nariai – Eugenij Satiukov ir Georgij Stepanian. „Drift.com.ua“ paviešintame interviu Nikita pasakoja, kad su „TS Power“ ekipos naujokais jau seniai palaiko gerus santykius, o pasibaigus jų kontraktui su „Dragtimes“, buvo nuspręsta suvienyti jėgas kovojant 2012 metų pirmenybėse.

Šikov: Iš tikrųjų dar 2011 metų sezono viduryje mes tapome „Dragtimes“ komandos tech. personalu ir nuo to laiko varžybose stovėjome po viena pavėsine. Vėliau baigėsi vyrukų sutartis su anksčiau minėta ekipa tad nusprendėme pabandyti atstovauti vieną prekinį ženklą – „Team TS Power“. Vyrukai (red. past. – E. Satiukov ir G. Stepanian) tikrai šaunūs ir artimi mūsų sielai ir stiliui. Mes galime sukurti gražią istoriją… „Dream Team“, jeigu norite! Manau, tai „kieta“, o ir mūsų fanai šią naujieną sutiko labai džiaugsmingai.

Praėjusių metu vicečempionas taip pat užsimena apie parduotą Toyota Altezza ir papasakoja apie naujus planus – automobilio ruošimą, tiksliau net dviejų!

Šikov: Nors parduoti Altezza buvo labai sunku, visgi yra pora priežasčių kodėl mes su ja atsisveikinom:

Visu pirma norėjosi eiti toliau ir sukurti nerealų projektą ant Lexus IS II platformos, kuri bus vienintelė NVS (rus. k. – СНГ)! Jūs juk žinote, kad visa mėgau sakyti jog „driftas“ ne tik sportas, bet ir šou. Todėl svarbu, kad automobilis trauktų dėmesį ne tik važiavimu, o taip pat ir išvaizda bei netradicine automobilio platforma. Jei man reikėtų tik „pergalingo ginklo“ – aš jau seniai važinėčiau su Silvia ir nesukčiau galvos dėl šitų prabangių sedanų.

Antra: Rusijos „drifte“ Altezza’os „popsavimas“ jau peržengė visas proto ribas ir toliau artėja prie beprotybės! Džiaugiuosi, kad žmonės ją renkasi, nes ji tikrai velniškai gera! Bet toks automobilių skaičius jau man įgriso. Užsistoti ties kažkuo – ne mūsų stilius! Mes judame į priekį!

Sakai Lexus’ą? Bet neseniai savo profilyje buvai užsiminęs apie Toyota Supra?

Šikov: Deja dėl fors-mažoro Lexus’as labai ilgai keliavo pas mus ir ilgainiui supratom, nespėsime automobilio paruošti iki sezono pradžios.

Sergėj Glazov, pagrindinis inžinierius-mechanikas, pasiūlė kitą variantą… Pagalvojom ir atidavėm mūsų direktoriaus, Romano Rėzanovo, Supra „mėsinėjimui“. Roma, žinoma, ilgai save įkalbinėjo atiduoti mums savo automobilį, bet komandos tikslai aukščiau visko. Manau, jam dar dabar naktimis sapnuojasi standartinė pilnos komplektacijos Supra, kuria saulei leidžiantis jis važiuoja namo…

Trumpai tariant, pirmiausia važiuosiu su Supra, o kai bus baigtas Lexus’as – persėsiu už jo vairo. Užtat turėsim du automobilius. Visur reikia ieškoti teigiamos pusės!

Pasikeisti automobilį nusprendė ir „TS Power“ naujokas E. Satiukov:

Satiukov: Tokie automobiliai (red. past. – Nissan S15) negreitai parsiduoda. Tiesiog pastačiau protingą kainą ir laukiau.

Nusprendžiau šiek tiek atitolti nuo „drifto“ prigimties, Japonijos ir „turbo“ reikalų. Dabar vėl vairas stovės kairėje pusėje, automobilio masė bus nedidelė su puikia važiuokle. Dabar pas mane BMW M3, kuri tiesiog laukia galimybės užkriokti kaip benzopjūklas prie 8 tūkst. apsisukimų.

Įtariam kad Satiukovas kalbėjo apie:

Visą straipsnį (rusų kalba) rasite – http://drift.com.ua/?p=560.