Ties D. Balio BMW E60 pradedami surinkimo darbai

Išgirdę kalbas apie D. Balio automobilyje matuojamas naujas dalis (važiuoklę, ratus ir pan.), išskubėjome pasidairyti į neseniai tvirtinimo vamzdynais prigrūstą BMW E60.

Trumpo vizito „drifter.lt“ servise metu sužinojome, kad sportininkas papildomai užsiėmęs intensyvia pavarų dėžės ir sankabos paieška, nes standartinis variklis išvysto beveik 600 nm sukimo momentą, kurio ne visos pavarų dežės atlaiko. Jei detalių medžioklė ilgai netruks, už poros mėnesių išvysime BMW E60 savo eiga išvažiuojantį iš bokso!

Ak taip, variklio klausimas taip pat beveik išspręstas. Po priekiniu gaubtu stovės anksčiau primatuotas (Darbai ties „Drifter.lt“ BMW E60 nestovi vietoje) L92. 6.2L standartinės komplektacijos agregatas išvysto ~450 AG. 2012 sezone didelių variklio tobulinimo darbų nebus, modifikuojamos tik isiurbimo ir išmetimo sistemos, o pats agregatas liks standartinis. Taip pat bus pritaikytas programuojamas kompiuteris. Sekantiems metams bus planai didesni, bet dar neaišku ar bus lendama į variklį, ar tiesiog sumontuos turbinos.

2012 metų sezonui bus minimaliai sprendžiamas ir išvaizdos klausimas. Pasak Dariaus, greičiausiai bus užmauti M klasės buferiai, na ir gal dar kelios smulkmenos.

Jei esate „drifter.lt“ atstovo Dariaus Balio fanas (-ė), palaikyk sportininką skirdamas (-a) 2% nuo mokesčių sumos. Tai padaryti paprasta – skirkite 2% nuo mokesčių sumos, kurią sumokėjote 2011-aisiais. Jei Jūs neskiriate niekam 2%, valstybė pinigus paskirsto savo nuožiūra. Jums skirti 2% nieko nekainuoja ir Jūs nieko neprarandate, tereikia užpildyti VMI formą „FR0512“ internete arba atsispausdinti ir užpildyti popierinę šios formos versiją.

Dalinai užpildytą formą su DRIFTER.LT rekvizitais rasite – ČIA..