REZULTATAI: „FD“ komandinio drifto varžybos

Neblogą sezono startą turėjęs Aurimas Bakchis, 1 „Formula D“ etape patekęs į geriausių šešioliktuką, užvakar jį padarė dar geresniu. Ilgesniam laikui Long Byče likęs „Odi“, vėliau kartu su Kyle’u Mohan’u susirungė komandinio „drifto“ varžybose. Vietinio sportininko ir 2011 metų „FD metų naujoko“ titulo savininko duetas pasirodė visai gerai. Na ką jau čia, puikiai, visgi būtent jie laimėjo prieš tai minėtas varžybas.

Lenktynininkų demonstruojamą porinių važiavimų tikslumą ir stilių vertino vyriausiasis „Formula DRIFT“ teisėjas Andy Yen, 2011 čempionas Daijiro Yoshihara ir 2-kartinis „FD“ čempionas Tanner Foust. Klysti buvo kur, kadangi duetams teko slysti ne tik pagrindinėse varžybose naudotuose trijuose posūkiuose, bet įveikti visą žiedinėms lenktynėms paruoštą trasą! Kaip jau minėjome, tarp septynių porų, aukščiausius įvertinimus gavo Aurimo Bakchio ir Kyle’o Mohan’o tandemas.

Antroje vietoje liko Taka Aono ir Cyruz Martinez, o ant žemiausio podiumo laiptelio užlipo Walker Wilkerson ir Dennis Mertzanis

Nuotraukos: http://www.formulad.com/blog/.