Rytoj Kačerginėje antroji „NP Team“ „drifto“ treniruotė

Ieškote užsiėmimo rytdienai? 18 val. kviečiame užsukti į Kačerginės „Nemuno žeidą“, kur startuos „NP Team“ komandos „drifto trefkė namber TŪ!“ Savaitgalį išmainiusios į vieną iš darbo dienų, šoninio slydimo treniruotės grįžta į mums jau įprastą ritmą. Tiesa, ar „trefkės“ vyks kiekvieną ketvirtadienį priklausys nuo pačių dalyvių aktyvumo.

Taip pat informuojame, kad vėl įsigalioja simbolinis 6 litų žiūrovo mokestis.

„NP Team“ taip pat paleido išankstinę dalyvių registraciją (http://www.np-team.eu/trefkes/). Internetu užsiregistravusiems sportininkams pasivažinėjimas Kačerginėje kainuos 10 litų pigiau. Na, o žiūrovams tai galimybė sužinoti ko tikėtis treniruotėje.

Dėmesio visiem fotografams ir operatoriams bei reporteriams išduodamos ilgalaikės akreditacijos į visas NP-Team treniruotes. Akreditacijos formą: http://tinyurl.com/d3486uq.

Iš anksto užpildytą formą siusti į press@npteam.lt iš ten gausite patvirtinimą ar jums ji suteikiama, organizatorius pasilieka teisę nesuteikti akreditacijos be komentarų. Užpildytą formą (su parašu) taipogi reikės pateikti ir renginio metu vienam iš organizatorių.

Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/events/405147812836654/.