Drifter.lt: „King of Europe“ E1. 1 dalis – kelionė į renginį

Giedriaus Matulaičio nuotrauka

„Drifter.lt“ komandos internetinėje svetainėje publikuojama pirmoji straipsnio apie „King of Europe“ čempionato stotelę Lenkijoje dalis – kelionė į renginį.

Kelionės metu nepatyrėme jokių nemalonumų ar keistų netikėtumų (na neskaitant naktį kelyje stovinčio vežimo, kurio vadeliotojas intensyviai mojuoja prožektoriumi (ačiū jam už tai), o arklys, matyt, kažkur pabėgo).

Kaip rašoma anksčiau minėtame straipsnyje, Lietuvos delegaciją telpančią į vieną automobilį turėjo sudaryti keturi keliautojai, tačiau Romo, Manto Kuzmarskio („EEDC“ teisėjas ir Lietuvos etapo organizatorius), Giedriaus Matulaičio (www.matulaitis.lt) ir Norberto Daunoravičiaus („NorbeFilms“) kompaniją papildė svečias iš Baltarusijos – vienas iš Baltarusijos „EEDC“ etapo organizatorių, Evgenijus.

Na, bet supratome tai, jog važiuojant pagal dvi skirtingas navigacijas (viena įmontuota automobilyje, kita telefone), kurios veda nors ir panašiai, tačiau skirtingais keliai, o vairuotojas dar renkasi ženklus nurodančius kelią link norimo pasiekti miesto, o kai išsiskiria navigacijų nuomonės vieną kartą renkasi vieną, kitą kart – kitą, o trečia – važiuoja pagal ženklus, gaunasi pakankamai kėblu orientuotis ir pataikyti būtent į tuos kelius, kuriais pageidautum važiuoti. Klaidą supratom, pasirinkom vieną navigaciją ir švintant jau buvome nuo Varšuvos iki Poznanės einančioje mokamoje autostradoje, kuria važiuojant gali pamiršti jog važiuoji per Lenkiją, panašiau jog važiuoji puikia Vokietijos autostrada.

Pilną straipsnį skaitykite „drifter.lt“ svetainėje – http://drifter.lt/node/711.

Giedriaus Matulaičio nuotrauka