LDČ 2010 – 1 etapas Kaune – dalyviai (1 dalis)

Kaip jau įprasta noriu pasidalinti savo įspūdžiais iš praėjusio renginio, bet kadangi jų tiek daug į vieną straipsnio dalį tikrai netilpsiu, tad pirmiausia pradėkime nuo dalyvių.

Dėl tam tikrų niuansų su taisyklėmis, maniau, kad autoparkas bus gan kuklus ir atvykus apie 12 valandą (prasidėjus registracijai) dėl šio dalyko labai nenustebau. Tačiau vis artėjant treniruočių laikui būsimų dalyvių skaičius vis augo ir augo.

Paradą pradėkime nuo „E30’ukų“, kurių čia tikrai buvo gausu. Nuotraukoje matyti dviejų Andrių (Šlajaus ir Miciūno) automobiliai.

Dainius Šikorskis savo „BMW“ atsivežė iš Marijampolės. Jo ratus suka 2.5l variklis turintis 200 AG.

Pirmasis numeris teko D. Kepežinskui su 230+ AG turinčiu „compact’u“.

Visiems gerai žinomas A. Atkočiūno mėlynasis žvėris. Pastarasis padėjo renginio vedėjams surengti konkursą, kurio metu A. A. užkriokdavo savo automobiliu, o dalyvauti panorę žiūrovai turėjo atkartoti tą garsą. Pralaimėjusių šioje rungtyje nebuvo.

Grįžtame prie „E30’ukų“. Nuotraukoje Donatas Urbonas.

Čipo (Andriaus Čibirkos) automobilį taip pat puikiai visi žinote. Pastarasis nepraleidžia nė vienos Kaune vykstančios driftingo treniruotės.

Šeštas numeris teko antram iš Marijampolės atvykusiam sportininkui. 250 AG žvėriuką valdė Mantas Andriukaitis.

Vilniečiai atsivežė įvairios technikos. Šis „BMW540 280 AG“ patenka į tą sąrašą.

Viešėjęs „dvarkiemyje“ vykusioje treniruotėje negalėjau neatkreipti dėmesio į šį „Nissan’ą“. Evaldas ne tik papuošė Silvutę gan neįprastu dažymų, bet taip pat puikiai kontroliavo savo automobilį (tuo galėsite įsitikinti sekančiose dalyse).

Jūsų dėmesiui daugkartinis čempionato dalyvis, bei į ketvertuką EEDC varžybose patekęs Kastytis Alekna, AFI.

Jau beveik pamiršau koks tai automobilio modelis, tiesa čia gi „E30“.

Gediminas Kryžius su savo tyliuoju „Crossfire“. Kaip matote nuotraukoje driftmag atstovas įamžino automobilį savo video-juostoje, tad žiūrėdami jų sumontuotą filmuką patirsite dežavu.

Antrasis „E36“ modelio „BMW“. Dėl trumpos bazės, šiuos automobilius ypač sudėtinga kontroliuoti slystant.

Pastoviai Kaune vykstančiose treniruotėse viešintis prieniškis Ramūnas Brūzga.

Tadas Lučkaitis, iš Druskininkų, taip pat atsigabeno savo „pinkę“. Tie kurie matė varžybas sutiks su manim, kad T. L. vakar važiavo puikiai!

„DZP …“ valstybiniu numeriu pažymėtas „BMW“ buvo vairuojamas…, atsiprašau tokio numerio sąraše nėra. Visgi šis automobilis važiavo, nelabai įspūdingai, bet važiavo.

Prisimenate, kaip šis automobilis buvo dažomas per „Garage Bash“? Gal dar prisimenate apie kokius burbulus ten kalbėjau? Dabar viską galite įvertinti patys.

Darius Balys prieš varžybas pakėlė savo automobilio galingumą 100’u AG (iki 370).

Andrius Ramanauskas prieš varžybas džiaugėsi puikiai važiuojančių automobiliu, tačiau jų metu vėl patyrė techninių gedimų.

Dar vienas pristatymo nereikalaujantis dalyvis. Timas šiame etape iškovojo pirmąją vietą ir žengė žingsnį antrojo „DK“ titulo link.

Pabaigai liko pora „Nissanų“. Garliaviškis Izidorius Paukštys su savo 380 AG „200sx“.

Ir ši juodoji „Silvia“.

Viso varžybose dalyvavo 27 sportininkai, tai kai kurie iš jų nebuvo įamžinti vaikštant po auto parką, bet turėtumėt pamatyti juos slystančius sekančioje straipsnio dalyje, kurioje apžvelgsiu kvalifikaciją.