REZULTATAI: „BURN drift Logoisk“ su „D1Sport“

Kol Lietuvoje rengiamos tik „drifto“ treniruotės, sportininkai pratintis prie varžybose patiriamos įtampos vyksta svetur. Šį savaitgalį pora „D1Sport“ ekipos atstovų lankėsi slidinėjimo komplekse „Logojsk“, kur startavo Baltarusijos drifto čempionatas.

„kasmet vis aukštesnį vairavimo lygį demonstravę kaimynai šiemet, rodos, ėmė ir grįžo atgal į pradžią“

Peržiūrėjus video reportažus norisi susiimti už galvos, kadangi kasmet vis aukštesnį vairavimo lygį demonstravę kaimynai šiemet, rodos, ėmė ir grįžo atgal į pradžią. Gaila, kad šį kartą pas svečius nuvyko tik lietuvio (Kastyčio Aleknos) ir ruso (Aleks Zorin) duetas, kadangi baltarusai prizus buvo pasirengę atiduoti be kovos.

„D1Sport“ ekipai pirmosios varžybos buvo nesėkmingos, nes turėdami techninių problemų nesugebėjo praeiti kvalifikacinio etapo:

„Pakeičiau „caster’į“ ir padariau jį kiek per mažą, todėl ratai lietė viską, ką tik buvo įmanoma liesti: arkas, „tension’us“, „rod’us“, „lanžeronus“… Atsibodus kovoti su automobiliu nusprendžiau užsidėti mažesnio profilio ratlankius, bet atsidaro kita problema – neturėjau tinkamo dydžio padangų.

Padangų paieškos truko akivaizdžiai per ilgai, nes kai, pagaliau, jų radome, servisas, kuriame turėjome pasidaryti suvedimą, jau buvo užsidaręs. Neliko jokio kito varianto, kaip rizikuoti ir važiuoti su per mažu „caster’iu“ ir iš pat pradžių atsivežtomis padangomis.

Alekso automobilis dar nebuvo baigtas ruošti, todėl buvo momentų kai ji važiavo, o buvo momentų kai, tiesiog, „trailino“.“

Kastytis Alekna kvalifikacijoje liko 18, o Aleksas dar žemiau – 21.

Geriausiai kvalifikacijoje pasirodė Sergėjus Metisas, kuris vis dar pilotuoja „drifter.lt“ T. Simniškos Lexus SC300 automobilį. Deja Sergėjui nepavyko išlaikyti kvalifikacijoje demonstruoto lygio ir pralaimėjęs pusfinalį bei mažąjį finalą baltarusas liko 4.

Visas tris podiumo vietas užėmė drifteriai iš Minsko:

1 vieta – Aleksėjus Višnevskis, Nissan 200SX
2 vieta – Aleksandras Pšenicin, ZAZ 1102
3 vieta – Kirilas Radčenko, BMW 328

 

Daugiau nuotraukų: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150761792364681.426677.245245444680&type=1