LDČ 4 etapas E. Kovalenkos akimis ir D. Baranausko galerija

Po Lietuvos driftingo čempionato paskutinio etapo praėjo nemažas laiko tarpas, o mūsų svetainėje taip ir nepasirodė jokios informacijos ta tema. Norėdami ištaisyti šią klaidą paprašėme 2010 metų Lietuvos drifto karaliaus papasakoti kaip paskutinysis čempionato etapas atrodė jo akimis, o Darius Baranauskas pasidalino padarytais kadrais.

Apie treniruotes nieko negaliu papasakoti, nes jos vyko penktadienį, o aš atvažiavau sekančią dieną tiesiai į varžybas. Tikrai ne dėl to, kad jaučiausi stipresnis už kitus, tai įtakojo faktas, kad ankstesnio savaitgalio išvyką į Baltarusijoje vykusias varžybas mums brangiai atsiėjo, o trumpai tariant nebuvo lėšų tai sau leisti.

Kvalifikacija man asmeniškai vyko nelabai sklandžiai, nes buvau užsibrėžęs tikslą visą trasos distanciją įveikti maksimaliu greičiu ir kampu, o dėl treniruočių stokos dviejuose iš trijų važiavimų apsisukau. Tai leido pirmą kartą pajusti jaudulį dar atrankiniame etape. Paskutiniame bandyme nerizikavau ir pravažiavau saugiai.

Kalbant apie porines kovas, tai man nepatiko nei pirmas, nei paskutinis etapai rengti „URMO“ miestelyje… Kodėl? Priežastis ta, kad nesuprantu kaip startuot iškart už varžovo ir spaust jį nuo pat starto, nes jei vienu metu startuodavom, tai aš šokdavau į priekį ir reikėdavo sumažinti greitį, o kai sumažindavau, varžovas jau atsiplėšdavo… Šis etapas dar išsiskyrė mažu šiukšliadėžių ir WC skaičiuomi tech. zonoje (E. Kovalenka plačiai šypsosi). Dar nepatiko labai ilgos pertraukos, dėl kitko skųstis negaliu.

Daugeliui užkliuvo teisėjavimas, kalba eina apie mano ir A. Miciūno kovą. Jei atvirai, tai po pirmos kovos aš gal irgi būčiau skyręs jame pergalę, nes tu važiuodamas priekyje nematai varžovo klaidų, nežinai ar jis taip priartėjo mažindamas kam-ą ar paprasčiausiai jis geriau važiavo… Teisėjai matyt pastebėjo kažką negero Andriaus važiavime ir mano laimei skyrė „one more time“.

Mašinos keitimo tikrai nebus, nes man karvutė labai patinka. Nebent per žiemos pertrauką kiek papiktinsim žalmargę, kad būtų galima varžovus puta apšert!

Smagu, kad tapau Lietuvos driftingo čempionato drifto karaliumi, bet jausčiausi geriau, jei po etapo nebūtų tokių komentarų, kad karūnuotas turėjo buti jau anksčiau minėtas A. M. Aišku manau tai neišvengiama ir nepatenkintų (ypač „BMWFan’ų“) būna po kiekvieno etapo. Visgi tas jausmas tikrai nėra malonus… Aš nesijaučiu silpnesnis už Andrių, kaip ir manau kad jis nesijaučia stipresnis už mane ;). Laiko tai išsiaiškinti dar bus, kadangi greičiausiai dar ne kartą važiuosime poroje.