„Formula DRIFT“ tech. apžiūros diena

Vakar Universalios Technikos Institute („UTI“) vyko aštunto sezono „Formula DRIFT“ varžybų dalyvių techninė apžiūra. Kaip ir kiekvienais metais prieš pirmąsias čempionato varžybas, visi sportininkai privalo praeiti tech. apžiūra ir gauti patvirtinimą, kad automobilis atitinka taisyklių reglamentą, bei yra saugūs eksploatuoti.

Ilgai ieškojome kokybiškų nuotraukų iš šio įvykio, tačiau radome kai ką geriau – apžvalgą. Sulietuvintą jos versiją galite rasti žemiau.

Kaip jau įprasta keletą neeilinių automobilių galima rasti ir aikštelėse. Štai visiškai su renginiu nesusijusios dvi klasikos.

Jeff Abbott’o Mazda MX-5 stovi eilėje prie tech. apžiūros.

Viduje buvo keletas demonstracinių automobilių. Pastarojo „Veilside“ 350Z priekis neproporcingai pakilęs, taip yra todėl, kad kol kas jis be variklio.

Pirmieji apžiūrą praėjo „Hubinette Racing“ komandos nariai – Samuel Hubinette (Dodge Challenger) ir jo naujasis kolega Dean Kearney (Dodge Viper).

Charles Ng su FC RX-7 turi naujus rėmėjus – „Evasive Motorsports“. Buvo kalbama, kad anksčiau automobilyje plakė LS variklis, tačiau 2011 sezono konfigūracijos dar neatskleistos.

Dean Kearney – SHR Dodge Viper SRT10 apžiūra kiek užtruko.

Kitoje pusėje buvo apžiūrimas Ken Gushi Scion tC. Nuo jo numauti „Super Advan“ ratai…, tarkim turbūt niekas neatsisakytų jų užsidėti ant savo automobilio.

Pirmasis viešas Chris Forsberg‘o Nissan 370Z pasirodymas. Daugeliui iškilo klausimų dėl amortizatorių konfigūracijos, tačiau jei tai kelias į pergalę, tebūnie…

Potencialus 2011 „Formula DRIFT“ metų naujoko titulo pretendentas – Aurimas „Odi“ Bakchis sėkmingai praėjo techninę apžiūrą. Kol teisėjai tikrino automobilį, Aurimas tikrino būtinus sportinės formos atributus.

Pastaruoju metu nemažai dėmesio susilaukiantis Michael Essa atgabeno savo BMW Z4 kabrioletą. Ant driftmobilio užmauti „Enkei NT03+M’s“ batai nudažyti juoda matine spalva. O kaip jau minėjome po priekiniu gaubtu „E46 M3“ variklis.

Po to kai renginio pradžioje pasirodė John Pangilinan, buvo aišku, kad jo automobilis taip pat yra kažkur netoliese. Kiek vėliau 2011 „Need For Speed“ Scion tC irgi įriedėjo pro garažo vartus. Net nesivarginsime vardindami visas modifikacijas, jas galite rasti Import Tuner svetainėje.

Lauke buvo galima rasti dar keletą įdomių eksponatų.

Pavyzdžiui Kyle Mohan Mazda RX-8.

Geltoną Nissan S13,5. Greičiausiai tai vieno iš „Formula DRIFT“ naujokų automobilis.

Toliau kviečiame pasirgrožėti likusiomis nuotraukomis.

Šaltinis: http://www.night-impor…rmula-d-tech-day-uti.html
Nuotraukos: William Lee ir Edgar Lozoya