DDČ 2012 – 1 etapas – treniruotės

Nors fotoaparate pilna kadrų su šonu slystančiais automobiliais, vis dar sunku patikėti, kad jau ryt, iš tikro oficialus drifto sezono Lietuvoje startas! Tie, kurie tik dabar pabudot iš žiemos miego, visu pirma pasidžiaukit, kad dar nieko nepramiegojot, o tada marš į Vilnių! Kalba eina apie 2012 „D1Sport Driftingo Čempionato“ 1 etapą „Siemens Arenos“ automobilių stovėjimo aikštelėje.

Treniruotėje dalyvių parkas ženkliai skyrėsi nuo praėjusių metų. Jei anksčiau padangas svilindavo mūsų drifto scenos elitas, tai dabar mums gerai žinomų vardų – vienetai, o naujokų, rankų pirštų tikrai neužtektų, na priklausomai kiek rankų paimsim.

Ramūnas Brūzga ir Kastytis Alekna, rodos, tarpsezonio neturėjo. Visgi didžiausia staigmena – Darius Kepežinskas. Vyrukas taip „šeria“! Patikėkit, kas ryt stos į porą su juo, tam maža nepasirodys!

Smagu, kad užsieniečiai ne tik šnekėjo, bet ir padarė. Vienas baltarusų S14’ukas matomas pro viešbučio langus, gal sulauks naktinės foto sesijos. Pirmas įspūdis – technika graži, bet lietuviai „varo“ geriau.

Aleks Zorin, „D1Sport“ atstovas iš Rusijos, ženkliai patobulėjo. Praėjusiais metais jį dažnai pavedinėjo technika, tad jei jis taip pradėjo važiuot pašalinus automobilio trūkumus, pasitreniravęs Aleksas bus rimtas konkurentas bet kam!

Ervin Arnaszus šiemet pasiruošė BMW E30. Pūstas, baltas, atrodo rimtai, gaila nuotraukos neturim… Drifter’is atvyko į treniruotės pabaigą, kai mes jau tolom nuo trasos. Žodžiu, pasilikom ir sau netikėtumo faktorių.

Neslėpsim, kad ne visi atrodė įspūdingai. „NP Team“ pasiruošė naują „E30’uka“, važiuoklė – ledas, bet varikliukas jame dar per silpnas. Povilas Lencevičius užsiminė, kad tai bandomasis pasirodymas ir jei širdis bus problema – ji bus sprendžiama.

Ryt bus karšta, ne tik remiantis pagal sinoptikų prognozėmis, bet ir tuo, ką šiandien teko matyti trasoje. Jei dar dvejojate, nedvejokit ir dar kartą perskaitykit pirmą rašinėlio pastraipą!