Aurimo Bakchio debiutas „Formula DRIFT“ čempionate

Long Beach‘e buvo labai smagu! Kai apėjau trasą, ji pasirodė gan sudėtinga, tačiau važiuojant viskas tapo šiek tiek paprasčiau. Jau pirmu bandymų man pavyko apjungti visus posūkius!“ – įspūdžiais dalinosi Aurimas.

Jaučiausiai jaukiai važiuodamas arti sienų ir retkarčiais jas kabindamas. Ne mažiau įspūdinga buvo atlikinėti porinius važiavimus su greitais sportininkais ir visai nesijaudinti dėl atsitrenkimo į jų automobilių duris.

Artėjant treniruočių pabaigai Aurimui sugedo vairo stiprintuvas ir jis atsitrenkė į iš padangų padarytą apsauginę sieną. Laimei nuo smūgio automobilis stipriai nenukentėjo, ir jo paties, bei tech. komandos pastangų dėka sugebėjo viską sutaisyti iki kvalifikacijos.

„Odi“ pakomentavo abu kvalifikacinius važiavimus – „Pirmojo kvalifikacinio bandymo metu buvau labai konservatyvus, tiesiog norėjau užsitikrinti solidų įvertinimą. Visgi buvau labai nepatenkintas pirmuoju važiavimu, toks vairavimas ne tik sumenkino mano agresyvų kampą ir trajektoriją, bet taip pat ir stilių. Antrojo važiavimo metu buvau nusiteikęs parodyti, kaip vairuoju iš tikrųjų. Įpusėjęs antrą bandymą pamečiau automobilio galą ir pirmą kartą šioje trasoje apsisukau!


Pirmam važiavime pasiekto įvertinimo pakako, kad kvalifikuočiausi 31 vietoje iš 32. Nusivyliau, kad padariau anksčiau minėtą klaidą ir užėmiau tokią žemą vietą, kuri reiškė, kad poriniuose važiavimuose mano oponentu tapo antras sąraše – Daijiro Yoshihara.”

Likusi penktadienio dalis buvo skirta laisvosiom treniruotėms. Varžybose likę 32 sportininkai praktikavosi važiavimus tandeme. Aurimui teko išbandyti jėgas su daugeliu lenktynininkų, kuriuos jis stebėjo praėjusiais metais, įskaitant ir kelis „Falken“ komandos atstovus. „Nuvylė tai, kad daugelis vairuotojų pamiršę sportinį etiketą ir starto metu stengdavosi kuo greičiau pabėgti nuo savo persekiotojų.

Pilna įspūdžių diena užsibaigė „Hooters“ kavinėje, kur Jared‘as DeAnda pravedė „FD“ susitikimą.

Šeštadienio treniruotės praėjo sklandžiai ir Aurimas jautėsi pasiruošęs kovoti dėl patekimo į šešioliktuką. „Dai buvo vedantysis pirmame važiavime. Startavus jo automobilis šovė taip staigiai, kad susidarė milžiniškas tarpas dar prieš iniciaciją į posūkį. Niekada nepamiršiu jausmo, kai kova pralaimima dar net nepradėjus driftinti. Aš mėginau jį pasivyti, tačiau sumažinti atstumą po tokios drag‘o kovos starte – praktiškai neįmanoma. Antrame važiavime aš buvau priekyje ir stengiausi slysti kiek įmanoma arčiau sienų, tai buvo vienintelis būdas sulyginti rezultatą. Esu tikras, kad vieną jų net paliečiau savo galiniu buferiu, visgi teisėjai pergalę skyrė Dai.

Apibendrinus savaitgalį gavau įgavau daugiau patirties ir daug išmokau. Autografų dalinimo metu neturėjau laiko padėti tušinuko, sulaukiau stipraus šeimos ir mano fanų palaikymo, o rėmėjai pagaliau sulaukė tokio dėmesio, kokio jie yra verti. Jau turiu modifikacijų sąrašą, kurį reikia realizuoti iki sekančių varžybų, tad tikrai nesėdėsiu sudėjęs rankų.

Noriu padėkoti savo rėmėjams: „Forged Racing“, „702Graphics“, „Nexen Tires“, „Clutch Masters“, „Dstroyr“, „Godspeed“, „CBM Motorsports“, „Torco“, „Rola Audio Video“, „R Rated Motorsports“ ir „Prothings.com“