BLOGAS: A. Vasiliauskas – nelauktas DDČ lyderis

Nespėjau pasiruošti naujo automobilio (BMW E46), tad ši savaitė man buvo itin įtempta. Nuo trečiadienio prasidėjo bemiegės naktys ir darbai ties po dažymo nudžiūti nespėjusio BMW E36‘o. Tai mano buvęs visiškai standartinis automobilis, kurį atrestauravęs ir paruošęs minimaliam driftui pardaviau draugui.

Darbai ėjosi neblogai, nes jau ketvirtadienio vakare bandymus atlikinėjau „NP Team“ surengtoje treniruotėje. Išlindo daug blogų dalykų, bet, kaip matote, juos sutvarkius automobilis atlaikė visą varžybų savaitgalį ir net po jo neturi jokių gedimų ar defektų.

Savaitgalį formą svyravo, kadangi neturėjau gerų padangų. Treniruotėse deginau visai senas, vėliau parėjau prie apynaujų, o tai trukdo priprasti prie automobilio ir išlaikyti pastovumą. Į Vilnių atsivežiau tik vieną naujų padangų komplektą, kurį pasilikau lemtingam momentui. Kai viskas atsiremia į paties kišenę, nėra galimybės apsirūpinti nauja „guma“ visoms varžyboms.

Apmaudu, kad ankstokai iškrito labai stiprūs varžovai, kaip Andrius Čibirka, Andrius Šlajus, norėjau su jais pakovoti. Tikiuosi, kad mums teks susirungti sekančiuose etapuose.

Kai kovojau su Darium, nebebuvo skirtumo kuris finišuos pirmas, bet sulaukęs tokio žiūrovų palaikymo neketinau pasiduoti anksčiau laiko. Jo Lexus‘as ženkliai pranašesnis už mano BMW, o ir įgūdžių bei patirties pastarasis turi daugiau. Esu gan ramaus būdo, tad stengiausi važiuoti taip, lyg tai būtų paprastos treniruotės.

Svarbiausia užduotimi buvo pradėti drifto sezoną nuo pat pirmo etapo bei iškovoti kuo daugiau taškų. Šią užduotį įvykdžiau su kaupu ir, jei atvirai, nesitikėjau, kad į sekantį etapą važiuosiu būdamas čempionato lyderiu.

Viena mintis apie “BLOGAS: A. Vasiliauskas – nelauktas DDČ lyderis”

Komentavimo galimybė išjungta.