RDS: Antros dienos apžvalga – varžybos

Ir taip drifto varžyboms parinkta pakankamai sudėtinga „Kazan Ring“ trasos konfigūracija, šeštadienį, iškritus krituliams, tapo dar ekstremalesnė. Priversti naujai pratintis prie kardinaliai pasikeitusių vairavimo sąlygų, sportininkai klydo ne tik treniruotėse, bet ir pagrindinėse varžybose.

Siurprizų pateikė ir technika. Nikitos Šikovo Toyota Supra automobilyje buvo sumontuotas visiškai standartinis 2JZ-GTE agregatas, kurį, beje, savo noru paaukojo Aleksandras Kizilovas. Pastarasis išėmė variklį iš savojo Lexus’o ir taip palaikė vieną ir 2012 m. „RDS“ favoritų.

„Top32“ etapo poriniai važiavimai tradiciškai prasidėjo nuo avarijų ir klaidų. Mažiau patyrę drifteriai apsisukdami ar išslysdami iš trasos patys save eliminavo kovose prieš daug stipresnius Rusijos drifto sceno senbuvius.

Aštuntfinalis, kaip ir likusios varžybos, didelių staigmenų nepateikė. Kiekvienas sportininkų bandymas prilipti prie priekyje slystančio varžovo beveik visada pasibaigdavo klaida. „Tsuiso“ kovose broko buvo pas visus, net aukščiausio kalibro pilotus.

Galbūt tai apsunkino teisėjų darbą, kurių priimti sprendimai po varžybų susilaukė nemažai diskusijų ir priekaištų. Iš esmės dėl nugalėtojo paskelbimo, kuriuo šiame etape tapo Nikita Šikovas.

Pilotų įskaita:
1 vieta – Nikita Šikovas
2 vieta – Ivan Kurenbin
3 vieta – Maksim Kostiučik

Komandinė įskaita:
1 vieta – „Miwaku Crew“
2 vieta – „Team TS Power“
3 vieta – „2NR Works“