Dar vienas A. Bakchio „Top 16“ finišas

Birželio 22 – 23 dienomis Naujojo Džersio „Wall Stadium“ trasoje vykusiame ketvirtame „Formula DRIFT“ čempionato etape triumfavo 2010 m. čempionas Vaughn Gittin Jr. Pastarasis didžiajame finale pranoko savo komandos draugą, 2011 m. čempioną Daijiro Yoshihara.

Aurimas „Top 32“ kovoje susitiko su čempionato naujoku Nicku DAlessio ir be didesnio vargo jį įveikė. Sekančiame raunde kvalifikacijos nugalėtojo varžovu tapo, taip pat čempionato naujokas, Daigo Saito. Persekiodamas varžovą Aurimas nepataikė įjungti reikiamo bėgio ir dėl to slydo ženkliai prastesne trajektorija. Antrą kartą šiame sezone tarpusavyje susirungus šiems sportininkams, nugalėtoju tapo japonas.

Daigo Saito pavyko pasiekti mažąjį finalą, bet šį kartą podiumas jam liko nepasiekiamas. Kovoje dėl trečios vietos jį nurungė Nissan 370Z vairtuojantis Chrisas Forsbergas.

Stabilią formą šiemet demonstruojantis lietuvis dar vienu laipteliu pakilo bendroje čempionato įskaitoje. Puiki pirma vieta kvalifikacijoje ir „Top 16“ finišas varžybose padėjo Aurimui aplenkti amerikietį Rhysą Milleną ir užimti šeštą „Formula DRIFT“ turnyrinės lentelės vietą. Likus dar trims etapams, anksčiau minėtus sportininkus skiria 3,25 taško, o Bakchio atlikimas nuo 5 vietoje esančio C. Forsbergo siekia 21,75 taško.