„DDČ“: pirmoji mergina prie vairo ir mažesnės išankstinių bilietų kainos

Po antrojo D1Sport „driftingo“ čempionato etapo Kėdainiuose praėjus šiek tiek daugiau nei porai savaičių, organizatorių komandos „D1Sport“ būstinėje jau skelbiama kovinė parengtis. Kontroliuojamo šoninio slydimo sporto gerbėjams ateinančių varžybų neteks laukti du mėnesius, kaip kad nutiko po pirmojo etapo, jau oficialiai paskelbta trečiojo raundo data ir vieta – rugpjūčio 25 d. Kačerginės „Nemuno žiedas“. Antrųjų varžybų lankomumui nepateisinus lūkesčių, „D1Sport“ neteko čempionatą rengti padėjusių žinomų renginių organizatorių Lietuvoje paramos, tačiau užsispyrimo nestokojantys šios ganėtinai naujos sporto šakos organizatoriai žada Kaune susirinksiančiai publikai ne ką mažiau įspūdingą reginį.

Bene labiausiai intriguojanti naujiena yra pirmos merginos per visą oficialių „driftingo“ varžybų istoriją Lietuvoje pasirodymas. Tiesa sakant, ne itin vyriškai skambančiu „Team Pony Drift“ pavadinimu pakrikštytai komandai atstovaujanti Ieva Pečiulytė intensyviai treniravosi su kitais sportininkais Kėdainiuose, tačiau išvažiuoti į trasą varžybų dieną tuomet dar neišdrįso. Anot organizatorių, trečiajame etape ji tikrai dalyvaus ir jau dabar visa „drifterių“ bendruomenė su nekantrumu laukia pirmojo drasios merginos pasirodymo.

Antra naujiena galbūt ne tokia intriguojanti, tačiau itin aktuali savo finansiniu aspektu. „D1Sport“ nusprendė pakeisti kainų žiūrovams formavimo politiką tam, kad publika į renginį atvyktų jau įsigijusi bilietus. Taigi visi, kurie prieš vykdami į Kačerginės „Nemuno“ žiedą bilietus įsigys iš anksto, vietoje 35 litų mokės tik 25 Lt. Moksleiviams ir neįgaliems asmenims bus taikoma 20 proc. nuolaida, bilietus pigiau įsigyti galės ir visi turintys autosporto fanų nuolaidų kortelę.

Taip pat derėtų paminėti, kad šalia trasos yra 1800 sėdimų vietų žiūrovams, už kurias papildomai mokėti nereikės, taigi tie, kurie iš anksto pairūpins bilietais, atvykę į vietą galės patogiai įsitaisyti. Renginio diena į Kačerginę važiuojantis maršrutinis autobusas kursuos kas valandą, taigi visi norintys spės atvykti tiek į treniruotes, kurių pradžia planuojama apie 10 val., tiek į 17 val. prasidėsiančius kvalifikacinius važiavimus.

Kaip pažymėjo vienas iš pagrindinių renginio organizatorių, „D1Sport“ komandos prezidentas Kastytis Alekna, nors trasos konfigūracija nebus tokia, kokią lietuvių publika matė trečiojo „Rytų Europos driftingo čempionato“ trečiojo etapo metu, ji bus įdomesnė ir turbūt greitesnė nei praėjusiais metais. „Tokios konfigūracijos trasos, kokia buvo trečiojo „Rytų Europos driftingo čempionato“ etapo metu daryti mes negalime dėl pernelyg didelio greičio. Tuomet dalyvių automobiliuose turėtų būti įrenti saugos lankai, o pas mus, pagal čempionato reikalavimus, jie nėra privalomi. Visgi trasa planuojama kitokia nei pernai ir žiūrovai pamatys daugiau dūmų bei artimų dvikovų“, ‒ komentavo jis.

Kova dėl taškų trečiajame etape turėtų būti dar atkalesnė, nes prie dalyvių prisijungs dar vienas patyręs sportininkas, „RBS Motorsport“ narys, 2009 m. D1sport „driftingo“ karalius Kęstutis Petronis. Kačerginėje turėtų įvykti pirmasis jo naujojo „Nissan 200SX S14a“ bolido su iš „Toyota Supra“ paskolintu 2JZ kovinis krikštas.

Po dviejų etapų turnyrinėje lentelėje kol kas pirmauja 171 tašką savo sąskaitoje turintis Kėdainiuose vykusių varžybų nugalėtojas „Mantingos“ komandos narys Mantas Kulvinskas. Antroje vietoje su 143 įsitaisęs pirmojo etapo Vilniuje laimėtojas „BMWFan“ klubo narys Andrius Vasiliauskas, trečias – „D1Sport“ komandos atstovas Kastytis Alenka, surinkęs 138 taškus. Nedaug nuo pirmojo trejeto atsilieka „Drifter.lt“ klubo narys Darius Balys, gerokai pirmajam ketvertukui taškai nusileidžia, tačiau kovoti dėl šių metų „driftingo“ karaliaus titulo ambicijų nepraranda ir „RBS Motorsport“ atstovas Evaldas Kovalenko ir čempiono vardą ginantis„BMWFan“ narys Andrius Čibirka.

2 mintys apie “„DDČ“: pirmoji mergina prie vairo ir mažesnės išankstinių bilietų kainos”

  1. O ar nebus su isankstiniais bilietais toks pats nesusipratimas kaip Kedainiuose? Mes turejome internetinius bilietus, bet deje, vis tiek turejome stoveti ilgiausioj eilej su tais, kurie bilietu neturejo. Nes kitaip nebuvo galima gauti apyrankes, kad ileistu i rengini. Taip, kad jokios prasmes nebuvo pirkti bilietus internetu, nes kaina buvo ta pati. Manau, kad nebutu nesusipratimu, turetu buti dvi eiles, tiem kas turi internetinius bilietus ir, kurie perka vietoje. Arba bent jau praleisti be eiles su internetiniais bilietais.

  2. Sveiki, ne nebus tokių problemų kaip per DDC 1 Etapą. Visi kas atvažiuos su bilietu iš karto gaus apyrankę ir pravažiuos į vidų. Prie įvažiavimo dirbs 6 žmonės, kurie tikrins bilietus ir padės nusipirkti vietoje. Vilniuje problema buvo su elėktra, mobili kasa neturėjo elėktros , dėl to susidarė 500 metrų eilė.

Komentavimo galimybė išjungta.