Iki trečio „driftingo“ čempionato etapo liko vos viena diena!

Iki trečiojo Lietuvos D1Sport „driftingo“ čempionato etapo Kačerginės „Nemuno“ žiede belikus vos vienai dienai pasiruošimo darbai artėja į pabaigą. Varžybų organizatoriai iš „D1Sport“ komandos baigia dėlioti kūgelius ant trasos, kuri šiemet bus kitokios konfigūracijos ir nukreipta į kitą pusę. Dalyviai baigia pildyti paraiškas ir jau dabar galime pasakyti, kad kaip ir Kėdainiuose, sulauksime itin gausių latvių pajėgų, taip pat bus atstovai iš Rusijos bei Baltarusijos.

Tarp savo dalyvavimą trečiajame „driftingo“ čempionato etape patvirtinusių sportininkų yra visas turnurinės lentelės viršuje įsitaisiusių drifterių penketukas. Kačerginėje į trasą išvažiuos dabartinis čempionato lyderis, „Mantingos“ komandą atsovaujantis Mantas Kulvinkas, taip pat ir nesmarkiai nuo jo atsiliekantis Andrius Vasiliauskas, šį kartą nusprendęs važiuoti pats už save. Vienas pirmųjų šiose varžybose užsiregistravęs „D1Sport“ komandos atstovas Kastytis Alekna, kol kas turnyrinėje lentelėje yra trečias. Nuo jo nežymiai atsilieka itin efektingai, bet ne visuomet efektyviai, važiuojantis „Drifter.lt“ klubo narys Darius Balys.

Kalbant apie čempionato naujokus, didžiausio publikos dėmesio neabejotinai sulauks pirmosios oficialiose „driftingo“ varžybose važiuosiančios merginos Ievos Pečiulytės baltas 3 serijos BMW (E30). Triukšmingą bolidą žiūrovai galėjo matyti pirmuose dviejuose etapuose, tačiau tuomet jį vairavo „drifterės“ vaikinas Ervinas Arnaszusas. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir dviem „Nissan 200 SX“ automobiliais važiuosiančius brolius Joną ir Egidijų Šilgalius, kuriems tai taip pat bus pirmosios oficialios varžybos.

Lietuvos čempionatą šiais metais itin aktyviai lankantys latvių „drifteriai“ į Kačerginę žada atsigabenti mažiausiai penkis automobilius. Tarp jų bus ir geriausiai antrajame etape Kėdainiuose kvalifikacinių važiavimų metu pasirodęs Erikas Ulassas, taip pat ir egzotiškai greta lietuviškų „driftingo“ bolidų atrodantį „Mercedes-Benz 190E“ vairuojantis Jevgenijus Sapunas. Antrą kartą „Nemuno“ žiede važiuos ir „Rytų Europos driftingo čempionato“ dalyvis, baltarusis Jurijus Hrebenšikovas su „Toyota Alteza“.

Varžybų organizatoriai bilietus į trečiąjį „driftingo“ čempionato etapą rekomenduoja įsigyti iš anksto. Tam netgi parengtas specialus paskatinančių ir motyvuojančių taip daryti priemonių planas. Įsigyti išankstiniai bilietai kainuos tik 25 Lt, vietoje 35 Lt , taip pat atvykę į trasą su bilietais žiūrovai bus praleidžiami be eilės. Kačerginės „Nemuno žiedo“ tribūnose yra 1820 sėdimų vietų ir nors organizatoriai tikina, kad iš kiekvienos jų bus matoma visa trasa, greičiau į renginį patekę asmenys galės pasirinkti kur atsisėsti yra patogiau.

Siekiant sudominti šiuo sportu jaunąją publikos dalį, jaunimas iki 12 metų bus įleidžiamas nemokamai, tereikia su savimi turėti moksleivio pažymėjimą. Taip pat, renginio dieną kas valandą kursuos maršrutinisautobusas, kurio pirmasis reisas iš Kauno autobusų stoties numatytas 13 val. 40 min., o paskutinis iš Kačerginės – 22 val. 40 min. Serviso zona žiūrovams bus atvira visą varžybų dieną, taigi su pilotais pabendrauti galės visi norintys. Jei po varžybų nebus pernelyg tamsu organizatoriai pasiūlys ir „driftingo“ taksi paslaugą, kuomet žiūrovai galės pasivėžinti su pasirinktu vairuotoju.

Trečiasis etapas sukoncentruotas į šeštadienį, rupgjūčio 25 d. ‒ jau nuo 10 val. ryto vyks oficialios treniruotės, šiek tiek prieš 17 val. planuojama kvalifikacijos pradžia, o nuo 19 val. 20 min. – poriniai važiavimai.

Šaltinis: http://www.d1sport.lt