A. Bakchio varžybos Las Vegase nebaigtos!

Praėjusią naktį surengtose pirmosiose šeštojo „Formula DRIFT“ etapo Las Vegase treniruotėse, mūsų tautietis Aurimas Bakchis prarado automobilio kontrole ir smarkiai trenkėsi į apsauginius atitvarus. Aurimas pranešė, kad incidento metu patyrė skausmą, tačiau nesusižalojo.

Panašu, kad automobilio suremontuoti nepavyks, visgi dar laukiame oficialiaus „Formula DRIFT“ tech. inspektorių patvirtinimo„, – po incidento susiklosčiusią situaciją pakomentavo drifteris. „Šiuo metu vertiname galimybes pakeisti automobilį kitu ir tęsti pasirodymą šiame čempionato etape. Mums čia uždirbti taškai yra ypač svarbūs!„, – tęsė jis.

* ATNAUJINTA *

Aurimas Bakchis pranešė, kad varžybų savaitgalis jam nesibaigė! „Vegas PRO/AM“ klasės drifteris sutiko paskolinti lietuviui savo 1JZ agregatu varomą Nissan 240SX. Garretas Nickolichius taip pat yra „M7 Japan“ remiamas pilotas, tad nenuostabu, kad būtent jis ištiesė Aurimui pagalbos ranką.

Šešto „Formula DRIFT“ etapo Las Vegase kvalifikaciniai važiavimai prasidės šeštadienį 6 val. ryto Lietuvos laiku. Tiesioginės transliacijos grojiklį rasite mūsų svetainės pagrindiniame puslapyje.

Šaltinis: http://lifeblasters.com/.