Šeštadienį Kęstutis Petronis į „NŽ“ atvažiuos savo eiga

Pastarosiomis dienomis „RBS Motorsport“ komandos „facebook“ profilyje pasirodė nemažai nuotraukų kuriose pavaizduoti darbų atliktų konstruojant Kęstučio Petronio Nissan 200SX S14 automobilį rezultatai.

Pagamintas ir sumontuotas akceleratoriaus troso laikiklis, suvirinta nauja išmetimo sistema (į vamzdžio vidų buvo prileista dujų, o virinant „tigu“ buvo izoliuotis visos siūlės), kuri vėliau naujai pagamintais laikikliais buvo pritvirtinta prie automobilio, padaryta turbinos atotampa, senieji kuro siurbliai pakeisti naujais – Bosh 044, sumontuoti visokie davikliai ir t.t.

Mūsų pakalbintas Kęstutis patvirtino, kad darbai jau praktiškai baigti. Liko tik suprogramuoti kompiuterį ir bus galima atlikinėti testus. Tiesa darbo metu buvo rasti keli gedimai, tačiau ir tie klausimai jau sprendžiami. „Nismo“ (K. Petronio pseudonimas) nudžiugino, kad šį šeštadienį į „DDČ“ varžybas Nissan‘as turėtų atriedėti savo eiga!

Grįžtant prie testų, naujausias K. Petronio ginklas jau buvo porą kartų užkurtas. Žemiau klipas su antruoju širdies darbo patikrinimu:

Daugiau nuotraukų: http://www.facebook.com/RBS.Motorsport.