Tony Angelo grįžta į „drifter‘io“ pareigas

„TAngelo Racing“ komanda, kurios steigėjas, vadovas ir kitoks svarbiausias asmuo yra pats Tony Angelo, praneša 2012 metais grįžtanti į profesionalų „drifting‘ą“. Pastaroji ekipa gavo „Scion Racing“ paramą, tad tris metus „Formula DRIFT“ teisėju prabuvęs T. Angelo pagaliau gavo dar vieną galimybę sėsti už sportinio automobilio vairo.


Neseniai pasirodęs naujas „Scion tC“ dizaino maketas.

Sportininkui atiteko 33 numeriu praėjusių metų čempionate pažymėtas „Scion tC“. 2011-ais jį pilotavo Ken Gushi.

„TAngelo Racing“ ekipos sudėtyje galima išskirti porą „drifting‘o“ scenoje žinomų veidų: „DA“ „tūzus“ Lindsay Ross ir Mike Edwards. Beje, pats Tony taip pat neleido laiko veltui, pastarasis yra vienas iš herojų neseniai išleistame „Bloodmasters“ filmuke:

Turbūt negalėčiau būti dar labiau sujaudintas žinios, kad 2012 vėl sėdėsiu vairuotojo kėdėje. Pastaruoju metu „Scion“ prekinis ženklas labai smarkiai susijęs su „drifting‘u“, o ypač 2012. Aš visada žavėjausi jų buvimu „Formula DRIFT“ čempionate ir todėl esu labai laimingas galėdamas tapti „Scion Racing“ „šeimos“ dalimi.

– sakė Tony Angelo.

„Scion Racing“ taip pat džiaugiasi šiuo bendradarbiavimu, tačiau didelių tikslų sportininkui nekelia. Ekipa nori iškovoti žavingiausios „drift‘o“ ekipos titulą, kuris šiuo metu priklauso „Team NeedForSpeed“ kolektyvui. Pagrindinė Tony Angelo ir jo komandos užduotis – kuo triukšmingiau pasilinksminti.

Šaltinis: http://www.formulad.com/blog/