Šį savaitgalį Kaune „driftingo“ čempionato finalas

Rugsėjo 9 d. varžybomis Kauno urmo bazėje baigsis 2012 m. šalies “Driftingo“  čempionatas. Dėl ribotos komercinės paskirties komplekso erdvės organizatoriams teko apriboti dalyvių skaičių ir lietuviams skirtos 25 vietos buvo užpildytos jau rugpjūčio 31 d. Dar penkios vietos skirtos svečiams iš Latvijos. Kadangi finale dalyvių gauti taškai bus dvigubinami, tapti „D1Sport“ organizuojamo čempionato nugalėtoju teorinių galimybių turi penktą vietą bendroje įskaitoje užimantis latvis Erikas Ulassas.

Lietuvos “Driftingo“  karaliumi bet kuriuo atveju skelbiamas bus lietuvis ir žvelgiant į turnyrinę lentelę, realius šansus kovoti dėl šio titulo turi dabartinis čempionato lyderis, 243 taškus savo sąskaitoje turintis Andrius Vasiliauskas, nedaug nuo jo atsiliekantis Mantas Kulvinskas su 214 taškų, taip pat Andrius Čibirka (167) ir Darius Balys (164).

Viena iš pirmųjų savo dalyvavimą čempionato finale patvirtino Kačerginės „Nemuno žiede“ vykusiose varžybose debiutavusi drifterė mergina Ieva Pečiulytė. Užsispyrimo ir noro įrodyti vaikinams, kad dailiosios lyties atstovės taip pat gali puikiai valdyti šonu slystantį automobilį, nestokojanti „driftere“ intensyviai treniruojasi turėdama aiškų tikslą – pirmą kartą patekti į porinius važiavimus.

Čempionato finale greičiausiai pasirodys ir dalyvių saraše pirmą kartą savo inicialus įrašęs „RBS Motorsport“ komandos narys Kęstutis Petronis. Nuo sezono pradžios karts nuo karto užsiminęs apie savo ketinimus važybose dalyvauti jau šiais metais 2009 m. “Driftingo“  karalius pagaliau baigė tvarkyti įspūdingai atrodantį „Nissan 200SX“ (S14) bolidą. Iš čempionato pasitraukus Ramūnai Brūzgai į pamainą ateina kita dūmų mašina.

Kauno urmo bazėje, žinomoje kaip Lietuvos “Driftingo“ čempionato Meka, rengiamos varžybos gali tapti pirmuoju „D1Sport“ anšlaginiu renginiu šiais metais. Tokias prognozes skelbiame ne veltui, mat dėl ribotos erdvės ir publikos patogumo, žiūrovų skaičius bus apribotas iki 2 tūkst.

Bilietus galite įsigyti čia: http://www.tiketa.lt/d1sport_driftingo_cempionatas__ddc_finalas_36153.

Šaltinis: http://www.d1sports.lt/.