Lietuvos „drifto“ karalius A. Vasiliauskas: parako turiu dar daug!

Sekmadienį, rugsėjo 9 d. vykusiose finalinėse „D1Sport“ komandos organizuojamo šalies „drifto“ čempionato varžybose buvo kovojama ne tik dėl prizinių vietų, papildomų taškų ar piniginių apdovanojimų. Pagrindinis trofėjus šį kartą buvo gerokai rimtesnis – 2012 m. Lietuvos „drifto“ karaliaus titulas, kartu su organizatorių įsteigta pereinamąja taure. Išsaugojęs lyderio pozicijas, o tuo pačiu ir apgynęs lietuvių sportininkų garbęs prieš svečius iš Latvijos šiuo garbingu titulu nuo šiol galės didžiuotis „BMWFan“ narys Andrius Vasiliauskas.

Antra vertus, labai abejotina, ar išgirsite patį čempionato nugalėtoją garsiai kalbantį apie tai, kaip jis tuo didžiuojasi. Pasirodo naujasis „drifto“ karalius ‒ nearistokratiškai kuklus. Tiesa sakant, toks jis buvo viso sezono metu ir klausiamas apie pergalės priežastis tiek pirmajame etape Vilniaus „Siemens“ arenos stovėjimo aikštelėje, tiek trečiajame – Kačerginės „Nemuno“ žiede atsakydavo vis tą patį: sėkmė ir tą dieną nepavedusi technika.

Po varžybų finalo klausiamas apie tai, koks jausmas yra būti paskelbtam šalies „drifto“ karaliumi sportininkas sakė negalįs tiksliai to įvardinti. „Labai stengiausi viso sezono metu ir džiaugiuosi, kad mano pastangas įvertino. Ačiū Dievui, kad antrus metus iš eilės taurė ir titulas išlieka pas „BMWFanus“. Labai nenorėjau niekam jos atiduoti. Pasistengiau“, ‒ komentavo šių metų čempionas.

Naujasis „drifto“ karalius teigė galvojantis apie dalyvavimą užsienyje rengiamose varžybose, tačiau pažymėjo, kad pasirodymų dažnumą nulems finansinės galimybės. Anot sportininko, pralaimėjimą „Top8“ poriniuose važiavimuose taip pat iš esmės lėmė tai, kad dėl ribotų išteklių teko važiuoti montuojant prastesnes padangas.

„Šio sporto palikti artimiausiu metu tikrai nesiruošiu. Parako turiu dar daug“, ‒ komentavo A. Vasiliauskas patvirtinęs, kad artimiausius porą metų „drifto“ varžybose dalyvauti tikrai ketina.

Šaltinis: http://www.d1sport.lt.