Oficialus „Drift Allstars 2012“ varžybų kalendorius

Europos „drift‘o“ serija „Drift Allstars“ pristatydama naują savo interneto svetainę tuo pačiu atskleidė 2012 metų čempionato tvarkaraštį. Šių metų pirmenybes sudarys šeši etapai bei, jau tradicija tampančios, nacijų taurė varžybos.

Pirmos dvi varžybos vyks Anglijoje: gegužės 18 – 19 dienomis sezono atidarymas „Birmingham Speedway“ trasoje, o antras etapas birželio 23 – 24 dienomis Londono „O2“ arenoje. Šiemet „Drift Allstars“ neužsuks į Wembley. Kaip rašoma oficialiame pranešime – „po keturių metų Wembley‘je turėjome padaryti kažką naujo“. Sprendimas surengti varžybas „O2“ arenoje ne tik atkėlė varžybas į sostinę, bet ir padės jas padaryti dar didingesnėmis.

Pirmasis sustojimas už Anglijos ribų bus Punchestown‘e, Airijoje. Šioje vietoje „drift‘o“ varžybos rengiamos nuo 2006 metų, tačiau, atrodo, kad tokio masto renginys bus surengtas pirmą kartą.

Ketvirtam etapui sportininkai bus pakviesti į Rumunijos Constansą. Praėjusiais metais šioje šalyje surengtos varžybos buvo tikra sėkmė, todėl organizatoriai nusprendė į savo planus įtraukti ir kurortinį miestą Constansą. Rugpjūčio 17 – 19 dienomis į pajūrį atvykstantys turtingi turistai neturėtų aplenkti nacionalinio stadiono kuriame, beje, ir bus surengtas ketvirtas „Drift Allstars“ etapas.

Vengrai šiemet taip pat turės ką pažiūrėti. Jau anksčiau rašėme, kad į Mariapocs atvyks „EEDC“ traukinys, dabar pranešame kad šį žiedą aplankys ir „Drift Allstars“. Mus pasiekė informacija apie šioje trasoje vykstančius didelio masto renovacijos darbus. Šnekama ir apie tai, kad yra labai daug „drifter’ių“ norinčių įvertinti vengrų atliekamų darbų kokybę. Turint galvoje tai, kad kitoje Vengrijos trasoje – Hungaroringe rengiamos F-1 varžybos, šios šalies specialistai tikrai turėtų išmanyti savo amatą.

Rugsėjo 21 – 23 d. paskirta finaliniam, šeštam, etapui Maltoje. Sulaukę sėkmės 2011-ais organizatoriai nieko prieš sugrįžti čia iš šiemet, tik į kitą, šios nuostabaus grožio salos, vietą – Valletta.

Sezono uždarymas vyks Bukarešte, Rumunijoje. Čia bus surengtos tradicija tampančios nacijų taurės varžybos. Pagrindinė šių rungtynių idėja – suburti geriausius vakarų ir rytų Europos sportininkus į vieną vietą ir išaiškinti kuris regionas geresnis. Praėjusiais metais iššūkį susirungti nacijų taurėje priėmė 12 šalių atstovai!

Štai ką šiuo klausimu pasakė „Drift Allstars Europe“ vadybos direktorius Niall‘as Gunn‘as: „Po mūsų atvykimo į Europą 2011‘ais natūralu, kad norima plėstis dar toliau. Pastebėjome didelį tokio renginio poreikį Europoje, todėl sieksime pastatyti pamatus penkiose Europos šalyse. Planuojame surengti varžybas Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Graikijoje ir Rusijoje. Panašu, kad 2012 bus dar vieni didingi metai tarptauniam „drifting‘ui“.

Pilnas tvarkaraštis:
1 etapas – „Birmingham Speedway“ – balandžio 18 – 19 d.
2 etapas – „O2“ arena, Londonas – gegužės 23 – 24 d.
3 etapas – Dublinas, Airija – birželis
4 etapas – „Constansa Stadijonas“, Rumunija – liepos 17 – 19 d.
5 etapas – Mariapocs, Vengrija – rugpjūčio 25 – 26 d.
6 etapas – Valleta, Malta – rugsėjo 21 – 23 d.
Nacijų taurės varžybos – Bukareštas, Rumunija – spalio 5 – 7 d.

Oficiali svetainė: http://www.drift-allstars.com/2012-announce/