„Drift‘o“ varžybos „Tokyo Auto Salon 2012“ parodoje

Kaip įprasta, naujų metų „drift‘o“ sezoną japonai pradeda „Tokyo Auto Salon“ parodos metu. „TAS“ kartu su „D1GP“ organizatoriais šiemet taip pat susikooperavo surengti pirmas 2012 metų „drift‘o“ varžybas. Jose varžytis ir aikštelės dangą padengti storus gumos sluoksniu buvo pakviestos ryškiausios šalies šoninio slydimo žvaigždės.

Kalba eina apie tokius sportininkus kaip Ken „Nomuken“ Nomura, kuris Japonijoje populiarumu gali prilygti roko žvaigždėms.

Kita ne ką mažesnė žvaigždė – Masato Kawabata (kairėje). Jis yra 2007 metų „D1“ čempionas. Šalia jo Daigo Saito, 2008 metų „D1“ čempionas.

Kaip jau, turbūt, žinote ir matėte, šiose varžybos pirmą kartą buvo pristatytas naujasis 2012 metų „D1GP“ čempionatui paruoštas „GT86“. Jei tikėti gandais artėjančiame sezone už jo vairo sėdės Hibino Tetsuya.

Visgi Hibino ne ką mažiau konkurencingas su savo „GT86“ įpėdiniu „AE86“. Tuo įsikinsite perskaitę naujieną iki galo.

Šiek tiek apie varžybų schemą. Kiekvieną dieną (penk., šešt., sekm.) dalyviams teko įveikti po vieną ratą sudarytą iš zonų aplink parodos sales. Gavę, kaip visada triukšmingų, teisėjų įvertinimus, dalyviai buvo skirstomi į poras. Žemiau pateikti šeštadienio varžybų įvykiai.

Aukščiau esančiose nuotraukose Naoto Suenaga ir Tsuyoshi Tezuka’os „BNR32 Skyline“.

Patekę į porą jau pirmajame etape, „tsuiso“ kovoje susirungė Kawabata ir Suenaga. Naoto Suenaga šį kartą turėjo pripažinti varžovo pranašumą, tačiau Kawabatos varžybos baigėsi jau sekančiame raunde, kai jis susikovė su Daigo Saito.

Daigo, kartu su savo 800 AG „Toyota Mark II JZX100“, sugebėjo prasibrauti iki finalo, kur jo varžovu tapo anksčiau minėtas Hibino Tetsuya su „AE86“. Turime pripažinti, kad šių Hibino dėjo nemažai pastangų pasiekti bent pakartojimą, bet D. Saito buvo geresnis.

Na ir dar vienas filmukas apžvelgiantis viską kas vyko parodoje:

Šaltinis: http://www.dotzmag.com/ ir http://www.d1gp.co.jp/