„RBS Motorsport“: Ramūno „S14“ jau greit mokysis „vaikščioti“

Praėjus maždaug porai mėnesių po paskutinės darbų ties Ramūno Brūzgos „Nissan S14“ apžvalgos, nusprendėme apsilankyti „RBS Motorsport“ būstinėje ir viską pamatyti gyvai. Kaip paaiškėjo vėliau, turbūt, idealesnio laiko prisiminti mūsų draugus negalėjo ir būti!

Ramūnas įspėjo, kad kol kas nėra dar ką fotografuoti. Bet kaip gali nebūti ką fotografuoti, kai prieš tave kyšo veido pločio „holset“ turbina, o ratai apauti „275/35 R18“ guma?!

Visgi mūsų neprofesionalus žvilgsnis visko po priekiniu gaubtu nesupranta, tad šeimininko paklausėme kas naujo?

Pekoreguotas įsiurbimo kolektorius, nuo nulio pagamintas išmetimo kolektorius „twin sklor“, išvedžiotas „ic“ vamzdynas, tepalo aušinimo sistema, aušinimo sistema, kuro padavimo sistema, „alsuoklyno“ sistema, instaliuotas „VEMS“ „ecu“, surinktas salonas, pastatytos „gauge‘s“, „boost“ kontroleris, sėdynės tvirtinimai pagal „LASF“ reikalavimus, naujai pertvarkyta priekinė važiuoklė, sudėtos „dw“ stebulės ir t.t.

Vėliau tas ir „t.t.“ tapo ne ką trumpesniu sąrašu to, kas buvo perkelta iš gerokai aplamdyto „Nissan PS13“.

Kodėl sakėme, kad idealiai pasirinkom atvykimo laiką? Mes tapome pirmo „Nissan“ užvedimo liudininkais. „Žvėris“ atgijo su trečiu raktelio pasukimu – tai tik parodo kaip kruopščiai buvo atliekami darbai!

Pasak Ramūno, liko prikabinti jau beveik pabaigtą duslintuvą ir bus galima atlikinėti pirmus važiuojamuosius bandymus!

„RBS Motorsport“ „facebook“ profilis: http://www.facebook.com/RBS.Motorsport