2012-ais „EEDC“ grįš į Kauną! *ATNAUJINTA*

„Rytų Europos Drift‘o Čempionato“ („EEDC“ – „Eastern Europe Drift Championship“) organizatoriai paskelbė ateinančio sezono tvarkaraštį ir nieko nelaukę pranešame, kad vienas iš etapų vėl bus rengiamas Lietuvoje. Nors žemiau pateiktame sąraše minimas Kaunas, greičiausiai bus pasirinkta vienintelė mūsų šalyje lenktynių trasa – Kačerginės „Nemuno žeidas“.

2012 metų pirmenybes sudarys septyni etapai, dviem daugiau, nei ankstesniame sezone. Jau anksčiau buvusių šalių sąrašą (Baltarusija, Latvija, Rusija, Ukraina ir Lietuva) papildė Vengrija ir Lenkija. Pas kaimynus Poznanėje sportininkams teks lankytis rugsėjo 29 – 30 dienomis. Lenkams atiteko garbė surengti paskutinį šių metų etapą. Varžybos Vengrijoje bus rengiamos rugpjūčio 24 – 25 dienomis šalies pakraštyje – Mariapocs‘e.

2012 metų „EEDC“ čempionato tvarkaraštis:
1 etapas – Minskas, Baltarusija – gegužės 12 – 13 d.
2 etapas – Ryga, Latvija – birželio 2 – 3 d.
3 etapas – Sankt Peterburgas, Rusija – liepos 21 – 22 d.
4 etapas – Odesa, Ukraina – rugpjūčio 4 – 5 d.
5 etapas – Mariapocs, Vengrija – rugpjūčio 24 – 25 d.
6 etapas – Kaunas, Lietuva – rugsėjo 7 – 8 d.
7 etapas – Poznanė, Lenkija – rugsėjo 29 – 30 d.

*** Atnaujinta ***
Gavome patikimos informacijos, kad Lietuvos „EEDC“ etapas bus rengiamas rugsėjo 7 – 8 dienomis, o ne to paties mėnesio pirmą savaitgalį, kaip skelbta anksčiau. Taip pat buvo patvirtintas varžybų rengimas Kačerginės „Nemuno žeide“. Penktadienis bus skirtas treniruotėms, o šeštadienį vyks pagrindinės kovos.

Šoninio slydimo varžybos perkeltos į sekantį savaitgalį, kadangi rugsėjo 1 – 2 dienomis žiedas rezervuotas dviejų dienų „Dolce Moto“ „trackday“ renginiui.

Visai netrukus turėtume sulaukti oficialaus organizatorių patvirtinimo.

Šaltinis: http://www.facebook.co…mpionship/114214605322804