Motociklas prieš automobilį – „drift‘o“ kova – antra dalis

„Icon Films“ dėka, jau praėjusių metų sausį, turėjome galimybę pamatyti kas yra „motodrift‘as“ ir kuo jis skiriasi, ar yra panašus, į kontroliuojamą automobilio slydimą. Nick Brocha, sėdęs ant pailginto „Kawasaki ZX10“, metė iššūkį Jim‘ui Guthrie su „Corvette“ širdimi plakančia „Mazda RX-7“.

Jei dar nematėte:

Šiemet, taip pat sausio 12 d., „Icon Films“ išleido antrą šios, „motodrift‘o“ ir „autodrift‘o“, kovos dalį. Šį kartą Nick‘as Brocha pasikvietė savo ekipos draugą Ernie Vigil‘ą. Abu motociklininkai sėdo ant „Roaring Toyz“ sukurtų „Triumph Speed Tripes“, kurių esminė paskirtis – slysti šonu.

Jau kelerius metus trūkstanti idealios vietos „drifting‘ui“ paieška sportininkus atvedė į Aukštų Lygumų grafystės kalnus. Labai mažas eismas, puiki kelio danga ir nesibaigiantys posūkiai, rodos, geriau ir būti negali. Tačiau savaites trukusius vietovės „tyrinėjimus“ nutraukė teisėsaugos pareigūnų įsikišimas. Tiesa, „Ford Mustang Cobra“ vairuojantis kelių patrulis Dan‘as Brockett‘as ir pats nevengia pastatysi savo darbo priemonę skersai. Viską pamatysite patys: