E. Stakaitis ketina imtis naujo projekto drift’ui

Anksčiau rašėme, kad Edgaras Stakaitis ėmėsi pardavinėti tik praėjusiais metais baigtą ruošti BMW E30 su 4,4L V8 širdimi. Herojaus projektas išsiskyrė ne tik didelės kubatūros varikliu, bet ir stilinga, akiai patrauklia išvaizda – balta spalva su „M Series“ juostų raštų įstrižai viso kėbulo.Edgaras patvirtino radęs pirkėją ir jau įvykdęs sandėrį. Automobilis dar visai neseniai slydęs „D1Sprot drifting’o čempionato“ varžybose, iškeliavo į Vokietiją. Tačiau tai nereiškia, kad sportininkas kabiną vairą ant vinies.

Be abejo ir toliau užsiimsiu drifting’u. Kaip gi be jo? Kalbant apie automobilį – imsiuosi naujo projekto, bet kažko apčiuopiamo kol kas dar neturiu. Galiu tik pasakyti, kad tai tikrai bus „BMW“ ir planuojamas gerokai jaunesnis kėbulas. Variklis taip pat bus kitoks nei buvo E30’am, – pasakojo pašnekovas.

„BMWFan“ komandos atstovas užsiminė, kad nenorėtų praleisti 2012 sezono, todėl apsukos ieškant naujo kėbulo ir ruošiant jį varžyboms turėtų būti milžiniškos!

Mes stengsimės kuo dažniau informuoti apie tai, kaip Edgarui seksis su užsibrėžtais tikslais. O pabaigai dar nedidelė citata iš mūsų pokalbio su juo:

Variklį naudosiu ne atmosferinį – bus turbo, arba kompresorius. Ir yra tikimybė, kad liksiu ištikimas baltai spalvai.

Viena mintis apie “E. Stakaitis ketina imtis naujo projekto drift’ui”

  1. Šaunu, bet jei norės į 2012 sezoną, tai tikrai turės paskubėt, ypač, kad dar niekas net nepradėta…

Komentavimo galimybė išjungta.