ASFA NIGHT MATSURI – geras driftas, geros pramogos, geras garsas!

G. Matulaičio nuotrauka

„ASFA DRIFT MATSURI“ — tai renginys skirtas automobilių mėgėjams, negalintiems gyventi be driftinančio automobilio vaizdų ir grožio, kuomet bolidas, sklandžiai valdomas, tobulai šonu praslysta posūkiu, sukeldamas menką, bet puikiai pajuntamą vėjo bangą. Šis renginys ir tiems, kurie nori patobulinti savo vairavimo įgūdžius: pasitreniruoti važiuoti poroje stengiantis įveikti skirtingus varžovus, išbandyti skirtingas vairavimo technikas ar pasipraktikuoti važiuoti arti kliūčių ir t.t, kas turint galu varomą automobilį ir žinant fizikos dėsnius. Be visa šito – dar ir puiki galimybė gerai praleisti laiką, pabendrauti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi ar jos pasisemti. „Drift Matsuri“, toli gražu, nėra varžybos . Artimiausias mums „šaunantis“ į galvą palyginimas – „Chill, Grill and Drift“ arba bet toks teminis šokių vakaras, kuomet viskas, ko reikia – aikštelė, gera nuotaika ir grožis šokant, šį kart – su automobilių pagalba.

Rugpjūčio 17 d. ASFA Night Matsuri metu, be laisvo važinėjimo , galimi ir kiti žaidimai:

Inicijacijos „furidašė“ turnyras: tai konkursas, kurio metu siekiama išrinkti geriausiai iniciaciją – įsibėgėjimą ir slydimą – atliekantį vairuotoją (reikia atlikti iniciaciją ir įveikti vieną posūkį iškart po jos). Šiame konkurse dalyviai gali susirinkti balus taikant dešimties balų sistemą: balus skiria kiti, tuo metu nevažiuojantys drifto „kolegos“ ir turnyro dalyviai. Galiausiai, balai yra sumuojami.

Komandinio drifto turnyras, kuomet arenoje siautėja 3 automobiliai, slystantys vienu metu. Lygiai taip pat, kaip prieš tai, dalyvius vertina kiti turnyre dalyvaujantys sportininkai, taikydami dešimtbalę sistemą.

Rugpjūčio 17-osios vakare Kėdainių Daukšių aerodromą užplūs šoninio slydimo mėgėjų ir profesionalų desantas. Čia asociacija Auto Sporto Fanas, geriau žinoma ASFA pavadinimu, surengs pirmąjį Lietuvoje naktinį drifto šou – ASFA Night Matsuri.

Renginį sudarys keturios zonos – scena ir šokių aikštelė su gera muzika, kuria rūpinasi vieni garsiausių Lietuvos DJ, pasikeisdami tarpusavyje ir kaitindami kraują, Drift trasos zona – Profesionalūs drifto dalyviai – Matsuri siela, linksminsis kovodami tik dėl žiūrovų simpatijų, galės atskleisti savo įgūdžius nesuvaržyti taisyklėmis, Ultralengvųjų lėktuvų pakilimo takas, kuriuo kils ir leisis lėktuvai , veiks „Oro Taxi“, ir, žinoma, kempingas, kuriame vairuotojai ir žiūrovai galės mėgautis poilsiu atskiroje zonoje po kupinos įvykių nakties.

Prie „ASFA NIGHT MATSURI“ prisijungė naujas draugas: UAB „ProDJ“, kurie į renginį atvež galingiausią ir naujausią Lietuvoje VOID garso aparatūrą kada nors naudotą Drifto renginiuose Lietuvoje. VOID tai vienas iš garsiausių, neseniai savo dešimtmetį atšventęs profesionalios garso įrangos gamintojas pasaulyje, 2012 metais laimėjęs RED BULL Culture Clash garso konkursą, vykusį Londone Wembley stadione. ProDJ į Lietuvą atvežė ypač galingą tik šiais metais publikai Vokietijoje ProLight & Sound parodoje pristatytą VOID garso komplektą. ProDJ vadovas Dovydas Bajoras pažadėjo kad renginio metu Jus stebins ne tik motorų rėksmai ir svylančių padangų cypimas, bet ir įpatingai geras garsas kartu su G&G Sindikatu ir  DJ’ajais.

Bilietai:  http://www.bilietai.lt/lt/event/17102
Daugiau informacijos: http://www.asfanightmatsuri.lt/