Darius Balys driftins su BMW E60? – Atnaujinta

„Drifter.lt“ nuotrauka

Ilgai informaciją slėpęs „drifter.lt“ narys po truputi atskleidžia savo kortas. Darius Balys ne kartą užsiminė, kad naujuoju jo projektu taps drift’e dar nenaudotas automobilis, bet limuzino klasės BMW, turbūt, tikrai ne tas modelis, kurį daugelis įsivaizdavo kaip būsimą Dariaus drift’o monstrą?

Jeigu jį geriau išanalizavus mūsų nuomonė nepasikeis – kėbulas bus BMW E60, – dar lapkričio mėnesį apie Airijoje užstrigusį automobilį kalbėjo D. Balys.

Komandos „facebook“ profilyje pasirodė nuotraukų galerija, kurioje matyti, kaip BMW netenka daugumos savo apdailos elementų bei širdies. Tai, turbūt, įrodymas, kad automobilis buvo išanalizuotas ir pradėti paruošiamieji darbai.

Už Atlanto panašaus projekto ėmėsi „Formula DRIFT“ pilotas – Michael’is Essa. Tačiau pastarasis pasirinko ne BMW E60 kėbulą, o jo variklį.

M. Essa išlengvino savo E92 ir implantavo 5L darbinio tūrio V10 agregatą, kuris išvystė 600 AG galią.  Gaila, tačiau net ir tokie įspūdingi skaičiai nepadėjo sportininkui pasiekti aukštų rezultatų.

„Drifter.lt“ nuotrauka

Linkime Dariui sėkmės vystant savo projektą ir tikimės, kad pastarasis su nauju automobiliu ne kartą užkops ant podiumo!

Nuoroda į „drifter.lt“ ekipos „facebook“ profilį: http://www.facebook.com/Drifter.lt.

Nuoroda į galeriją: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150573575737771.395093.74330952770&type=1.

ATNAUJINTA:

Prisegame ką tik iškeptą video:

4 mintys apie “Darius Balys driftins su BMW E60? – Atnaujinta”

  1. e60 latviuose vaziavo drifte pries kelis metus,zinoma standartinis bet spules suko neblogai,taigi darius ne pirmas

Komentavimo galimybė išjungta.