Skelbiamas „Irwindale Speedway“ trasos uždarymas – Atnaujinta

Keith Lair, „Daily News Los Angeles“  korespondentas, išpublikavo pranešimą apie „Irwindale Speedway“ trasos uždarymą. Sunku patikėti, kad ši naujiena galėtų būti tiesa, nes anksčiau minėtame žiede jau buvo patvirtintos 2012 metų „XDC“ bei „Formula DRIFT“ čempionatų varžybos.

Daugiau informacijos šiuo klausimu tikimasi gauti iš pagrindinės JAV drift’o serijos organizatorių, tuo rūpinasi mūsų kolegos iš „wreckedmagazine.com“.

Jei tikėti „dailynews“ pranešimu, vakar buvo pradėti trasos ardymo darbai – nuimti visi reklaminiai skydai ir išardyta pagrindinė tribūna. Taip pat pranešama, kad pirmą kartą naktį neveikė sportinio komplekso logotipo apšvietimas, o interneto svetainė jau kurį laiką yra nepasiekiama.

Dar daugiau įsigilinus į šį reikalą paaiškėjo, kad „Irwindale Speedway“ jau yra išbrauktas iš 2012 „NASCAR“ čempionato tvarkaraščio. Tai, kad kiekvienos žiedinių lenktynių varžybos (kasmet jų būna nemažiau 28) pritraukia vidutiniškai 1 800 žiūrovų, o tiek „XDC“, tiek „Formula DRIFT“ parduoda maksimalų galimą bilietų skaičių, matyt, yra per mažai, kad išgelbėtų šiuos „drift’o namus“ nuo bankroto.

„Xtreme Drift Circuit“ šiemet čia ketino surengti sezono atidarymą, tuo tarpu „Formula DRIFT“ „Irwindale Speedway“ trasą pasirinko 2012 čempionato uždarymui.

ATNAUJINTA:

Pasirodė dar šiek tiek informacijos apie pastaruosius įvykius susijusius su Kalifornijoje esančia „Irwindale Speedway“ trasa.

„Wreckedmagazine.com“ komanda išsiaiškino, kad 2007 metais „Toyota“ sudarė 10 metų trukmės bendradarbiavimo sutartį, su galimybe nutraukti ją praėjus pusei termino. Esminė sutarties sąlyga buvo vadinti žiedą „Toyota Speedway“, bet kadangi šis pavadinimas buvo girdimas ypač retai, matyt, „Toyota“ pasinaudojo turima galimybe ir nutraukė rėmimą praėjus 5 metams nuo sutarties pasirašymo, t.y. 2012’ais.

Žmonės, kurie kontroliavo su trasa susijusius reikalus, nėra sportinio komplekso savininkai. Pasak ten dirbusių asmenų, tai dažnai klaidindavo kitus. Anksčiau minėti žmonės turėjo 50 metų ar ilgesnio termino nuomos sutartį su tam tikromis sąlygomis, kurių, matomai, nebuvo laikomasi. Yra faktų patvirtinančių bandymus pritraukti „Lucas Oil“ kaip vardini rėmėją, tačiau derybos nutrūko išaiškėjus faktui, kad darbuotojai nėra trasos savininkai.

Šių metų kalendoriuje „tonos“ įvairių renginių, kurių organizatoriai jau užsisakė „Irwindale Speedway“ žiedą. Kalba eina ne tik apie lenktynes, bet taip pat įvairius kino filmavimus bei kito pobūdžio projektus. Tai įpareigoja trasos atstovus ar kitus asmenis atsisėdusius už „vairo“ pratęsti žiedo veiklą, kadangi ant stalo pastatytos milžiniškos sumos pinigų. Neseniai pasklido gandai, kad „Irwindale Speedway“ planuoja įsigyti jau anksčiau minėti „Lucas Oil“ arba „Spears Mfg“.

Štai ką šiuo klausimu pasakė „Formula DRIFT“ vadovas Jim Liaw:

Pastaruoju metu pasirodė naujienos susijusios su „Irwindale Speedway“ statusu. Ši situacija vis dar yra labai nestabili ir nėra jokio konkretumo kalbant tiek apie žiedo ateitį, tiek apie ten rengiamas „Formula DRIFT“ varžybas. Pasklidusiuose ganduose galima išgirsti įvairių versijų. Vienur šnekama apie trasos uždarymą, kitur – viskas bus kaip buvę, su galimom permainom jų personale ir „NASCAR“ renginiuose. Vėl gi nieko konkretaus. Mūsų supratimu problemos kilo tarp trasos operatorių ir jos nuosavybės savininkų. „Formula DRIFT“ savo ruoštu stebės susidariusią situaciją ir su tuo susijusius informacijos atnaujinimus pateiks oficialioje formulad.com svetainėje. Kaip jau įrodėme anksčiau, nesvarbu kas įvyks – mes būsime tam pasiruošę.

Šaltiniai: http://www.dailynews.com/ci_19947701?IADID ir http://www.wreckedmagazine.com/blog/.