Cody’s D1NZ 4 etapo rezultatai

Ketvirtam „D1NZ“ etapui čempionato organizatoriai iškeitė vietines lenktynių trasas į Penrose, Auckland’e esančią „Mt Smart Stadium“ stovėjimo aikštelę. Kita vertus po beveik dvi savaites trūkusių paruošiamųjų darbų milžiniškas „parking lot’as“ atrodė ne ką prasčiau, nei kai kurios lenktynių trasos.

2,5 tonos sveriančių blokų tvirtumą pirmasis išbandė Todd’as Curtis, „Pro-Am“ klasės sportininkas. Pastarasis preciziškai tiksliai įveikė antrą „clipping“ zoną, kurioje su buferių prabraukė sieną. Tačiau jau sekančioje atkarpoje Todd’as išslydo per plačiai ir gan smarkiai pasibučiavo su trasos kraštus žyminčiais blokais.

Likusi penktadienio dalis nebuvo labai dramatiška, išskyrus tą momentą, kai užsidegė Daymon’o Templeman’o „NAC RX-7“. Aukščiausio kalibro Naujosios Zelandijos sportininko automobilyje kuras išsiliejo ant išmetimo sistemos, todėl visai netrukus ugnį spjaudė ne tik duslintuvas, bet ir visa bagažinė. Visa laimė, kad komandos nariai bei tech. personalas sugebėjo pažaboti liepsną, kol pastaroji nepridarė didelės žalos.

Šeštadienį organizatoriai nusprendė laiko tarpą tarp „Pro-AM“ ir „PRO“ varžybų užpildyti „burnout“ varžybomis. Čia taip pat nutiko kai kas, ko, turbūt, niekas net nesusapnuotų. Vienas dalyvis svilindamas padangas sugebėjo įsirėžti į apsauginius blokus…

Pamiršome paminėti vieną faktą – ketvirto „D1NZ“ etapo „PRO“ diviziono varžybos buvo rengiamos tamsoje, visiškai nusileidus saulei.

Tokios sąlygos buvo labiausiai palankios Bradley Lauder, kuris pirmą kartą per savo profesionalaus „drifter’io“ karjerą pasiekė finalą. Sportininkas gali didžiuotis įveikęs tokius scenos senbuvius kaip Gaz Whiter („Tectaloy S14“) ir Fanga Dan („Castrol Edge Commodore“).

Galutinė 4 „D1NZ“ etapo rikiuotė:

1 vieta – Curt Whittaker
2 vieta – Bradley Lauder
3 vieta – Darren Benjamin

Bendra įskaita po keturių etapų:

Curt Whittaker – 336 taškai
Cole Armstrong – 312 taškų
Mike Whiddett – 307 taškai
Gaz Whiter – 296 taškai
Darren Benjamin – 291 taškas
Daniel Woolhouse – 276 taškai
Daynom Templeman – 254,5 taško
Andrew Redward – 247 taškai
Brad Lauder – 241,5 taško
Sky Zhao – 220,5 taško

Šaltinis: http://www.performancecar.co.nz/news-5900/codys-d1nz-round-4-report-with-300-images