LASF siūlo įsteigti „Drift’o“ komitetą

Šių metų pradžioje oficialiame Lietuvos automobilių sporto federacijos puslapyje pasirodė pranešimas, kuriame LASF nariai kviečiami į suvažiavimą dėl LASF organo – „Drift’o komiteto“ steigimo. Tuo siekiama nustatyti šios sporto šakos varžybų sistemą ir vykdymo sąlygas bei  turėti „drift’o“ atstovą tiek nacionaliniame, tiek tarptautiniame lygmenyje.

2012-02-07 – LASF tarybos posėdyje, atsižvelgiant į tai jog Lietuvoje yra aktyviai kultivuojama automobilių sporto šaka „Drift‘as“ ir vadovaujantis LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo 43 ir 44 straipsniais, kuriuose nurodoma, jog už atitinkamos sporto šakos varžybų sistemos ir jų vykdymo sąlygų nustatymą yra atsakingos nacionalinės atitinkamos sporto šakos federacijos, bei už visų lygių sporto varžybų organizavimą ir vykdymą atsako Kūno kultūros ir sporto departamento pripažinta nacionalinė atitinkamos sporto šakos federacija, LASF taryba siūlo, įsteigti LASF organą „Drift‘o komitetą“, kuris nustatytų šios sporto šakos varžybų sistemos ir vykdymo sąlygas, atstovautų šią sporto šaką tiek nacionaliniame tiek tarptautiniame lygmenyje.

Šio organo steigimo klausimą LASF taryba nutarė teikti svarstyti LASF narių suvažiavimui, kuris vyks paskutinę šių metų kovo mėnesio dieną.

Šiuo metu Lietuvos automobilių sporto federacijos nariai turi galimybę teikti kandidatus į LASF Tarybos nario – „drift’o“ komiteto pirmininko pareigas bei „drift’o“ komiteto narius. Iš pateiktų kandidatų į komiteto pirmininkus bus renkamas LASF tarybos narys – „drift’o“ komiteto pirmininkas, o pastarasis vėliau tvirtinti teiks kandidatus į Komiteto narius iš LASF narių pateikto kandidatų sąrašo.

LASF Taryba, itraukdama šiuos klausimus i suvažiavimo darbotvarke, atitinkamai papilde ir LASF istatu redakcini projekta punktu 6.3.1.10. „Drift‘o komitetas“.

LASF Taryba taip pat papilde ir teikiamo Lietuvos automobiliu sporto kodekso straipsniu redakcini projekta 21 str. pakeitimais., – toliau rašoma oficialioje LASF svetainėje.

Žinoma šis klausimas nėra svarstomas be Lietuvos šonaslydininkų žinios. Šiandien Kačerginės „Nemuno Žiedas“ pateiks pasiūlymą su Manto Kuzmarskio kandidatūra. Šis klausimas buvo aptartas su visomis pagrindinėmis Lietuvos „drift’o“ ekipomis: „BMWFan“, „NP Team“, „Drifter.lt“, „Aves Racing“ ir „RBS Motorsport“.

Taip pat turime žinių, kad savo kandidatūrą į  „drift’o“ komiteto primininko postą ketina kelti ir „D1Sport“ komandos prezidentas – Kastytis Alekna.

Šiuo klausimu pakalbinome Nemuno žiedo darbuotoją, „NP TEAM“ narį ir šių metų drifto čempionato vieną iš organizatorių, Liną Ramošką. Štai kokia jo nuomonė:

Į LASF einama dėl tiesioginio kvietimo. Norime, jog dalyviams butu užtikrintos vienodos varžymosi salygos, butu aiški tvarka, užtikrintumas.

Dėl baimės, jog varžybos staiga išbrangs – pažadame, to nebus. Nei organizatoriai, nei dalyviai nėra suinteresuoti branginti dalyvavimą, o kadangi licencijų kainas nustato sporto šakos komitetas, jas stengsimės nustatyti kuklias arba simbolines.

Iš esmės visas šis žingsnis yra daromas tam, kad galų gale „drift’ą“ būtų galima pavadinti sportu, paskelbti Lietuvos čempioną ir tuo pačiu pasitraukti iš „daug kalbančių, mažai darančių“ gretų – kai mes pabandysime vykdyti viską po federacijos sparnu, tada ir galėsime sakyti kaip yra iš tikrųjų, o ne remtis internete sklandančiomis prielaidomis, gandaisi ir „pletkais“.

Ką pirmininko vietoje norėtumėt matyti jūs? Mantą Kuzmarskį ar Kastyti Alekną?

Šaltinis: http://www.lasf.lt/

19 minčių apie “LASF siūlo įsteigti „Drift’o“ komitetą”

  1. Jums dar kyla klausimu uz ka?:D Aisku tik uz Manta ir milijonas pries Kastycio kandidatura…

  2. jeigu gaus lasf stoga, tai sveikinu :) puikus pasiekimas ir prasome tobuleti siam sporte, kad ir zinant jog tai daugiau show nei sportas :)

    pagarbiai,
    ziedininkas :)

  3. Labiau už Mantą šitam sportui atsidavusio ir apie jį nusimanančio Lietuvoje ir nėra :)

  4. Nuo kada „paukštys racing“ yra išvis kažkokia komanda ir dar viena svarbiausių drifte – juoką kelia tokie pasisakymai, nes geriausiu atveju tai antrarūšis servizas su vienu atstovu, kuris savo driftcar’o motorą patiki surinkinėt ne savo „puikiam“ servizui, o labiau kompetetingiems žmonėms ir poto dar reikšdmas pretenziajs dėl savo pačio atveštų lėvų dalių. Ot šūdą darant patiems, vėliau bepigu kaltint net nekaltus gerus meistrus :))

  5. Kaip matau skaitytojas labai apsisvietes apie mane :) labai idomu butu suzinot istorija „levu daliu“ ir pretenziju :)

Komentavimo galimybė išjungta.