JUTA į „Drift’o komiteto“ pirmininko pareigas siūlo Antaną Kyguolį

Prieš tai skelbtoje naujienoje rašėme, kad į LASF tarybos nario – „Drift’o komiteto“ pirmininko pareigas „Nemuno Žiedas“ siūlys Mantą Kuzmarskį. Šis kandidatas buvo pasirinktas po įvykusių diskusijų tarp „BMWFan“, „NP Team“, „Aves Racing“, „RBS Motorsport“ ir „Drifter.lt“ ekipų atstovų.

Tačiau anksčiau šiandien KSK „JUTA“ į prieš tai minėtas pareigas pasiūlė taip pat „drift’o“ scenoje gerai žinomą Antaną Kyguoli. Kiek netikėtas žingsnis, nes net Lietuvos automobilių sporto federacijai pateiktame siūlyme rašoma, kad Antanas jau ketverius metus dalyvauja „Drifter.lt“ klubo veikloje.

KSK „JUTA“ rekomenduoja šį kandidatą, nes šis asmuo „drift’o“ veikloje yra nuo pat šio sporto pradžios Lietuvoje (2007 m.) kaip dalyvis. Antanas Kyguolis dalyvauja pagrindinio ir vieno iš stipriausių „drift’o“ klubo „Drifter.lt“ veikloje ketverius metus. 3 metus vyksta į užsieny vykstančias varžybas ir bendrauja su šių šalių dalyviais bei organizatoriais (Ukraina, Baltarusija, Rusija, Latvija).

2011 m. liepos mėn. 2 – 3 d. organizavo pirmą kartą vykstantį Lietuvoje tarptautinį „EEDC“ (Eastern European drift championship) etapą, Nemuno žiedo trasoje. Šis čempionatas vyko penkiose šalyse: Ukraina, Baltarusija, Rusija, Latvija, Lietuva. Šiais metais šį tarptautinį čempionatą papildė dar dvi šalys: Vengrija ir Lenkija.

Antanas Kyguolis taip pat susijęs ir kitu automobilių sportu. Klubo „RS Motorsport“ prezidentas, šis klubas 2009 m. dalyvavo „Omnitel 1000km“ varžybose Palangoje su Porsche 968 automobiliu A3000 klasėje, 2008 m. komandos „EB motorsport“ mechanikas tose pačiose varžybose. Įvairių greituminių slalomų dalyvis bei prizininkas, „Kauno ruduo 2010“ dalyvis.

Anksčiau publikuotoje naujienoje taip pat minėjome, kad galima ir „D1Sport“ direktoriaus Kastyčio Aleknos kandidatūra bei pasidomėjome kieno pusę palaikytumėt Manto ar Kastyčio. Tuomet 100% palaikymo susilaukė Mantas Kuzmarskis, bet įvykiams pasisukus tokia linkme, ką LASF tarybos nario – „Drift’o komiteto“ pirmininko pareigose norėtumėte matyti jei tektų rinktis tarp Manto ir Antano?

Šaltinis: http://www.lasf.lt/

Viena mintis apie “JUTA į „Drift’o komiteto“ pirmininko pareigas siūlo Antaną Kyguolį”

Komentavimo galimybė išjungta.