Asociacija „SVC“ palaiko Kastyčio Aleknos kandidatūrą

Paskutinis savo kandidatūrą į LASF norio – „Drift’o komiteto“ pirmininko postą pateikė „D1Sport“ komandos vadovas  Kastytis Alekna. Asociacija „Vilniaus miesto sportinio vairavimo centras“ skaito, kad būtent šis asmuo labiausiai tinka į Lietuvos automobilių sporto federacijos „Drift’o komiteto“ valdymo organus, nes:

Kastytis Alekna yra vienas iš „drifting’o“ čempionato Lietuvoje organizatorių, dalyvių bei teisėjų. Jis didelį dėmesį skiria dalyvių ir žiūrovų saugumo užtikrinimui. Platindamas daug video ir nuotraukų, jis daro viską, kad „Drifting’o“ sporto šaka būtų žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.. Jo dėka, po „drift’o“ auto įvykio Kėdainių aerodrome, vėl leidžiama daryti auto renginius.

Kadangi jis pats dalyvauja ir teisėjauja, ir rengia „drift’o“ čempionatą, manau jis turi pakankamai patirties pirmininko pareigoms eiti.

Primename, kad kandidatų sąraše taip pat yra Kačerginės „Nemuno Žiedo“ siūlomas Mantas Kuzmarskis ir KSK „JUTA“ palaikymą turintis Antanas Kyguolis.

LASF narys – „Drift’o komiteto“ pirmininkas ir komiteto nariai paaiškės šių metų kovo 31 d. vyksiančio LASF narių suvažiavimo metu.

Susijusios naujienos:

Šaltinis: http://www.lasf.lt/

14 minčių apie “Asociacija „SVC“ palaiko Kastyčio Aleknos kandidatūrą”

 1. Pirma pasidomekite kas tai per veikejas o tada siulykite ji i kandidatus.jis nieko normaliai nepadaro ir dar neatsiskaito su zmonem normaliai.

 2. Visi tik liežuviais ir temokat plakti :)) nei vienas iš jūsų net pusės viso to kas padaryta nesugebėtumėte padaryti. Kalbėti visiem lengva, o kad kažką padaryti, ir piršto nepajudintumėte….
  Afio renginiuose buvo apie viską pagalvotą, ir apie žiūrovų, bei dalyvių saugumą, bei patogumą. Teko pabūvoti NP Team drift renginyje, ten tikras bardakas, nei greitosios pagalbos, nei pasirūpinta žiūrovų ir dalyvių patogumu (tualetais, šiukšliadežėmis ir t.t.). Visi iškėlėt globalinę problemą,kad Afis neatsiskaitė su žmogumi, taip aišku neturėtų būti, bet niekas taip iki šiol tiksliai ir nežino kaip iš tikrųjų viskas buvo, kadangi net pats Čipas tyli, o kiti tik kelią triukšmą nieko nežinodami. Iki šio skandalo dauguma dalyvių bei žiūrovų buvo patenkinti D1sport renginiais, o po skandalo visi kaip avių banda pradėjo varyti kad ši komanda nieko nesugeba padaryti. Jums patiems nejuokinga skaityti ką jūs rašote? Tipiškas lietuvių elgesys, kaip kiti daro, taip ir aš darysiu.

 3. Šiūkšlė jis kaip žmogus, dar didesnė šiūkšlė kaip organizatorius. Kad ir kaip mylėčiau driftą, už jo poelgius neisiu į jo renginius

 4. Atiduodam lenkam postus. Atiduodam lenkam valdzia. Tai bl*** gal ir Kauna lenkam atiduodam

 5. Juokinga skaityti :) už jo poelgius? kokius labai įdomu sužinoti :) tikras durnizmas, nežinant kas ir kaip, bet visa gerkle rėkti kad blogas :)

 6. Mindaugai, iš tikrųjų tau pritariu. Aš iš pradžių irgi ant Afio variau po to viso balagano, bet dėkoju labai savo broliui, kad apšvietė man protą, ir supratau, kad Afis labai daug padarė dėl to, kad driftas vis dar klestėtų Lietuvoje.

 7. Dariau, prie ko cia lenkai?? Eilinis kauniecio poziuris i Vilniu.. Jeigu zmogus laisvai gali atlikti sias pareigas, tai visiskai nesvarbu kokios jis tautybes.. Aisku, del Afio buciau linkes abejoti, bet nuo komentaru susilaikysiu :)

 8. Mane pavyzdžiui prajuokino irgi Afio kandidatūra. Kaip jis gali komiteto nariu būti jei jis elementariai lietuvių kalbos nelabai moka. Kiek teko skaityti, tai matos ir gan smarkiai, tai logiškai pamaščius kaip jis dokumetus pasirašinės ir t.t. Čia tik mano nuomonė.

 9. Nu skaitau skaitau ir isvis Lietuvoj cirkas po cirko!!! As nesuprantu ar LASF’E sedintys visiskai nesidomi zmonemis ar kaip, kad eilinis sukcius pateike kandidatura ir ima. Nu klausykit zmones sitas veikejas yra pats geriausias pavyszdys, kad nieko gero nebus tik pinigus sau y kisene kis visais ymanomais budais, ar negana mums musu valdzios??? Dar reikia balamutu ir drifto arenoja??? Sitas balamutas neatsiskaite su CIPU (Dabartinis lietuvos drifto karalius), ir dar nueme varzybu metu nuo kitu prizininku pinigu daly sakydamas,kad nori CIPUI isteigti Drifto Karaliaus priza, bet galiausiai gavosi taip, kad kiti prizininkai liko su mazesniais prizais ir CIPAS negavo, ir AFIS teige, kad nera pinigu, tuscios kisenes, negavo kiek tikejosi, nu po velniu atsiprasant, tai uz ka jis nesenei nusipirko ta brabange VOKISKA masinyte??? Nekiekvienas gali sau leisti tokia ysigyti!!! Tai zmogeliai kurie jy cia garbina atsimerkit ir paziurekit is sono, ir pasakykit man, ar garbingas zmogus sakydamas, kad nera pinigu atiduoti prizams perka sau branges masinas??? Ir pats juokingiausias dalykas ir man protu visiskai nesuvokiamas net, kaip toks BERASTIS, tiesiogine to zodzio prasme BERASTIS, gali dirbti toky darba??? Gal uz jy rasys viska kokia sekretore ar gal GOOGLE kokia programa taisys jo klaidas??? Nu cia Cirku Cirkas daugiau nieko, truksta zodziu. Jei tas balamutas papuls y sita posta, tai ant LASF’O ta pacia minute kris juoda deme!!! O kas nesupranta apie ka kalbu, perskaitykite bent pirma puse sitos temos ir paziurekit y sito berascio klaidas, ir klaidos yra tik puse visos bedos, jis nesugeba, net sudelioti savo minciu!!! http://forumas.bmwfan.lt/viewtopic.php?f=20&t=69658

 10. Juokingaiusia kad visi aplonkui rėkte rėkia paie tuos pinigus, bet tie asmenys kurie tiesiogiai su tuo susiję, tyli :)))

 11. Taip Mindaugai tu visiskai teisus ir su tavim sutinku, tikrai galetu ponas afis pasisakyti uz kokius pinigus pirko ta masina ir kodel su cipu neatsiskaite :D Bet, net jei jis cia ir parasytu, daugumai butu sunku perskaityti del gramatiniu klaidu, o apie minciu isdestyma net nekalbu ;)

Komentavimo galimybė išjungta.