Kanadoje paaiškėjo 2013 metų „DMCC“ čempionas

dmccrd81216Po ilgo ir įvykių pilno sezono, „DMCC“ („DriftMania Canadian Championship“) pasiekė kulminaciją – finalinį etapą „Sanair“ lenktynių komplekse, kuris randasi visai šalia pietinės Monrealio dalies, Kvebeke.

Kaip įprasta, pirmoji renginio diena buvo skirta treniruotėms ir kvalifikacijai. Kadangi trasos konfigūracija buvo analogiška naudotai praėjusių metų varžybose, dauguma sportininkų jau žinojo kaip tinkamai „atakuoti“ posūkius, tad didžioji dalis treniruočių praėjo sklandžiai.

dmccrd80714Patui Cyrui tądien rūpėjo kitas klausimas, ar stipraus kontakto su apsauginiais blokais metu apgadintas Scion FR-S bus suremontuotas iki varžybų pradžios? Deja, padaryta žala buvo per didelė, tad Patui tai tapo dar vienu nusivylimu ir taip nesėkmingame 2013 metų sezone.

dmccrd80305Teisėjų nuomone geriausią kvalifikacinį važiavimą pademonstravo Aleksas Michaudas. Kovoje dėl antros vietos Francis Tasse labai maža persvara pranoko Marką Landrevillą.

dmccrd81040Sekmadienio varžybose pusfinalius pasiekė F. Tasse, Kevinas Morinas, Džonatanas Guitardas ir Martinas Langloisa. Kevinas ir Martinas pralaimėję savo varžovams turėjo stoti prie starto kovai dėl trečios vietos, tačiau K. Morinas susidūrė su drifto varžybose dar negirdėta problema. Pastarajam pasibaigė kuras. Pagalbos rankos drifteriui niekas neištiesė, tad teisėjams neliko nieko kita, kaip paskelbti M. Langloisą mažojo finalo nugalėtoju.

dmccrd80802Paskutinėje tos dienos bei sezono kovoje santykius aiškinosi du komandos draugai, F. Tasse ir D. Guitardas. Kadangi abu pilotai puikiai žinojo vienas kitą, nenuostabu, kad siekiant išaiškinti nugalėtoją prireikė pakartojimo. Po dar vienos artimos kovos teisėjai pripažino Džonatono Guitardo pranašumą, tačiau F. Tasse užimta antroji vieta leido jam išlaikyti persvarą prieš varžovus bendroje įskaitoje ir tapti 2013 Kanados drifto čempionu!

dmccrd82292Šaltinis: http://ca.autoblog.com

Žemiau pateikiame keletą kadrų iš JagImaging renginio galerijos: