„D1GP“ planuose – Tailandas

„D1“ korporacija pranešė apie bendradarbiavimą su Tailando kompanija „Inspire Entertainment“ bei siekius įsteigti „Thai D1GP“ nacionalinį „drift’o“ čempionatą. „D1“ korporacijai tai dar vienas  žingsnis į priekį siekiant įsteigti „D1GP“ pasaulio čempionatą, kurio etapai bus rengiami pietryčių Azijoje, Rusijoje, Korėjoje ir Kinijoje. Nors Bankoke surengtoje spaudos konferencijoje apie tai nebuvo kalba, bet greičiausiai Tailandas taps dar vienu sustojimu pasaulio čempionato tvarkaraštyje.

„Inpire Entertainment“ jau įsigijo „D1GP“ TV ir DVD licencijas, bei teisęs publikuoti informaciją San-Ei Shobo „Option“ žurnale. Priedo buvo paskelbta, kad pirmą kartą Tailande bus surengta „Bangkok International Auto Salon“ paroda, o jos metu startuos „Thai D1GP“ čempionato 2012 metų sezonas. Pirmas ir antras nacionalinės Tailando „D1GP“ serijos etapai bus surengti birželio 30 – liepos 1 dienomis.  Trečias bei ketvirtas etapai suplanuoti rugsėjo 1 ir 2 dienom, o sezono uždarymas, 5 etapas, greičiausiai įvyks šių metų lapkritį arba gruodį. Uždarymo metu ketinama surengti geriausių tailandiečių „drifter’ių“ kovą prieš aukščiausio kalibro Japonijos meistrus!

„D1GP“ kartu su „Up Garage“, „Bride“, „Enkei“, „Yokohama Tire“, „Toyo Tire“, „Dunlop“ ir „San-Ei Shobo“ paaukojo 250.000 BHT (batų), virš 21.000 LTL, Tailando Raudonajam Kryžiui. Taip jie parodė paramą potvynių metu nukentėjusiems žmonėms.

Šaltinis: http://www.d1gp.co.jp/