Kaip galėtų atrodyti D. Balio BMW E60?

„Drifter.lt“, Giedriaus Matulaičio nuotrauka

Paaiškėjus kokį automobilį Darius Balys ruoš 2012 „drift’o“ sezonui, turbūt, daugeliui parūpo kaip gi atrodys išbaigtas, šonaslydžiui pritaikytas, BMW E60? Esame girdėję kalbų, kad tokio dydžio automobilis visai nesižiūrės „drift’e“, bet neseniai „Drifter.lt“ komandos „facebook“ profilyje Elijas G. paviešino eskizą, kuriame limuzino klasės BMW žiūrisi tikrai patraukliai.

Elijaus G. eskizas

Vakar susisiekėme su pačiu Darium, gal pastarasis jau turi viziją kuria linkme bus dirbama:

Nepatikėti, bet galutinio rezultato nežinau net ir aš. Jis bus tik kitais metais, nes šiemet pagrindinis tikslas – išvažiuoti iš garažo savo eiga. Kad tai pasiekti, bus aukojama viskas: išvaizda, išsukimas, svoris. Dabar aukščiausią prioritetą turi saugumas ir variklis, o visa kita – kaip pasiseks. Tikslas yra galingas ir įspūdingas automobilis, galintis kovoti bet kuriame „drift’o“ čempionate.

Tai, kad Darius dar nėra apsisprendęs su išvaizda, suteikia jums galimybę pasiūlyti kažką sav0. Laukiame visų jūsų minčių ir pasiūlymų. O gal jums prie širdies Elijaus G. variantas?

6 mintys apie “Kaip galėtų atrodyti D. Balio BMW E60?”

  1. Kas per mada viską peikti ir kritikuoti? Jei sugebate geriau, tai imkite ir padarykite. Kritikuoja dažniausiai taip tie, kurie ir tiek nesugebėtų padaryti ;)
    Žmogus stengėsi ir padarė bendrą vaizdą.
    Kalbant apie šį automobilio eskizą, viskas neblogai, išlaikyta komandos spalva, kuri visada patraukia akį, yra kitų spalvų akcentai, teisingi ratai, tačiau jame kažko dar trūksta, kad būtų galima pasakyti „SUPER!“.
    Sėkmės darbuose ;)

  2. manau, kad galetu but paprastesnis, nes man asmeniskai labiausiai patinka, kad isvaizda buna paprasta, bet vaziuoja gerai :D gi ne isvaizdoje esme.

Komentavimo galimybė išjungta.