„Arena Motor Show“ 2014 jau balandžio mėnesį!

img_69112013 m. kovo mėn. 16 d., pirmą kartą Lietuvoje, Kauno „Žalgirio“ arenoje, įvyko Auto Sporto Fanas Asociacijos organizuojamas uždarų erdvių „slydimo šonu“ šou. Per trijų valandų trukmės renginį buvo galima išvysti ne tik siautėjančius „Drift“ automobilius, bet ir kitų automobilių sporto sričių atstovus, besismaginančius po didžiausios Lietuvoje esančios arenos stogu.

img_7061Šį kartą mes siūlome dar geresnį ir didesnį renginį po „Žalgirio“ arenos stogu „Arena Motor Show“.

  • Daugiau nei 9000 arklio galių po “Žalgirio” arenos stogu!
  • Top 16 geriausių Europos drifterių su įspūdingais drifto bolidais, kurių variklių galia nuo 400 iki 1000 arklio galių!
  • TUNING SHOW! Galėsite susipažinti ne tik su naujausiomis tiuningo madomis, bet ir įsitikinti, kad automobilis gali būti ne vien tik susisiekimo priemonė, bet ir didžiulis savo šeimininko pasididžiavimas.
  • Naujų automobilių pristatymas.
  • Garsiausių Lietuvos ralio automobilių ir motociklų pasirodymai bei netikėtos kovos tarp “ralistų ir drifterių“.

img_7073Tai – unikalus renginys, kuriame žiūrovai turės galimybę pamatyti drift sportui paruoštus dažnai keliuose sutinkamus ir puikiai pažįstamus Nissan, Lexus bei BMW automobilius. Kiekvienas galės išsirinkti savo favoritą, kai pasirodymų metu bolidų vairuotojai, slysdami šonu, parodys savo talentą ir įgūdžius, tuo pačiu demonstruodami savo bolido gebėjimus trasą įveikti kuo tiksliau, gražiau ir teisingiau. Drifto varžybos reikalauja iš vairuotojo maksimalios koncentracijos, mažiausia klaidelė reiškia pralaimėjimą. Nugalėtojų laukia 15.000 Lt prizinis fondas, kas dar labiau skatins sportininkus “spausti iki dugno” !!!

Ir tai dar ne visos staigmenos, kurių gali tikėtis žiūrovai 2014 m. balandžio 13 d. Drifter.lt ir Medusa Concert organizuojamame renginyje po stogu „Arena Motor Show“.

Vaikai iki 5 metų imtinai įleidžiami nemokamai.