Liepos 5 d. „Prestigio EEDC“ sugrįžta į „Nemuno žiedą“

EEDC2014Pagaliau sulaukėme naujienų apie 2014 metų Rytų Europos driftingo čempionato („EEDC“) sezoną. Tvarkaraštyje numatoma, kad pirmosios varžybos bus surengtos gegužės mėnesį Rygoje, o naujasis partneris, mobilios įrangos gamintojas „Prestigio“, užtikrins, kad šis sezonas išsiskirtų iš kitų.

Pradėkime nuo to, kad šiemet „EEDC“ ketina naudoti aukščiausios kokybės techninę įrangą, kuri turėtų pagerinti renginio žiūrėjimo kokybę. Greičio matuokliai seks lenktynininkų greitį visoje trasoje, o ne tik iniciacijoje, kaip anksčiau.

„Prestigio EEDC 2014“ organizatoriai įsitikinę, kad šis sezonas pakels renginių organizavimo kartelę į visiškai naują lygį:

EEDC užaugo labai greitai, tad su pasididžiavimu galime teigti, jog tai yra profesionaliausia atvira drifto lyga. Tai, kad Prestigio tapo mūsų pagrindiniu rėmėju 2014 m. sezone atveria mums naujas galimybes augti ir patvirtina, kad mes judame teisinga kryptimi.

Šiame sezone sieksime padidinti žiniasklaidos dėmesį užtikrindami aukštos kokybės tiesiogines transliacijas iš visų mūsų renginių, dirbti su socialine spauda, toliau tobulinti mūsų sportininkų įgūdžius bei mėgautis vaizdais, kai automobiliai dideliu greičiu slysta vienas šalia kito!” – sakė vienas iš „EEDC“ įkūrėjų, Eugenijus Nikitinas.

Taip pat šiemet „EEDC“ sugrįš į visame pasaulyje žinomą „BRNO“ lenktynių trasą Čekijoje, kur tokie sportininkai, kaip Gvido Elksnis, Kristaps Blušs, Aleks Golovnia ir Pavel Trela užtikrins, kad žiūrovai pamatytų tai, ką labiausiai mėgsta – aukščiausios kokybės driftą.

Štai kaip atrodo 2014 metų Rytų Europos driftingo čempionato kalendorius:

  • Gegužės 3 d. – Ryga, Latvija – lenktynių trasa „Bikernieki“
  • Birželio 1 d. – Minskas, Baltarusija – oro uostas „Minsk-1“
  • Liepos 5 d. – Kaunas, Lietuva – lenktynių trasa „Nemuno žiedas“
  • Rugpjūčio 22 – 23 d. – Mariapocs, Vengrija – lenktynių trasa „A.M.G. Rabocsi Ring“
  • Rugsėjo 6 d. – Varšuva, Lenkija – oro uostas „Bemowo“
  • Spalio 5 d. – Brno, Čekija – lenktynių trasa „Brno“

Kiekvieno etapo prizinį fondą sudarys 3000 eurų (apie 10 358 Lt) iš kurių 1500 eurų (apie 5 179 Lt) atiteks pirmos vietos nugalėtojui, 1000 eurų (apie 3 452 Lt) antros ir 500 eurų (apie 1 726 Lt) trečios vietų prizininkams. Dalyvio registracijos mokestis į kiekvieną etapą sieks 100 eurų (apie 345 Lt).

Beje, permainos neaplenkė ir teisėjų komandos. Pagrindinio čempionato teisėju tapo ne kas kitas, kaip Mantas Kuzmarskis.