„SEXY KNIGHTS“ AWAJIO „FD RX-7“

noriyaro_fd_rx7_newtype_tsukuba_04Norite tikėkite tuo ar ne, bet tai driftcar‘as!

noriyaro_fd_rx7_newtype_tsukuba_02Šis išskirtinis „FD“ priklauso „Sexy Knights“ drifto komandos nariui Hiroki „Niiyan“ Awaji, kuris, beje, yra ir automobilių panelių parduotuvės „Newtype“ savininkas. Daugelis pamatę šį „RX-7”, kurio eksterjerą puošia visa gausybė „fastlap‘o“ stiliaus elementų, pagalvoja, kad automobilis skirtas štampuoti laikus ar dalyvauti varžybose. Deja pastarieji labai apsirinka, kadangi Hirokiui jo kūrinys prilygsta paprastam drifto automobiliui su kuriu galima smagiai praleisti laiką „track day“ renginių metu.

noriyaro_fd_rx7_newtype_tsukuba_01Norėdamas įveikti visų šių faneruotų aerodinaminių komponentų prispaudžiamąją galią, „Niiyan“ ėmėsi eksperimentuoti su 650 AG išvystančiu „2JZ“ agregatu bei „HKS T51R“ turbina. Savininkui dar nepavyko atrasti aukso viduriuko konfigūruojant automobilį ir kaskart išvažiavus į trasą nebestebina iššokančios klaidos pranešančios apie neteisingai veikiantį kuro padavimą ar problemas su turbina, tačiau palaipsniui Mazda tampa vis labiau ir labiau patikimesnė.

noriyaro_fd_rx7_newtype_tsukuba_03Taigi kam visi tie aero elementai? „Niiyan“ sako, kad tai jam padeda tose situacijoje, kuriose „FD“ važiuoklę turintys automobiliai tiesiog apsisuktų. Pastarasis nebesijaudindamas dėl to visur spaudžia akceleratorių iki dugno.

Šaltinis: http://www.noriyaro.com