Aurimas Bakšys gali likti be padangų tiekėjo?

Šią savaitę „Nexen Tire“ paskelbė nutraukiantys drifterių rėmimo programą Amerikoje ir pasitraukiantys iš „Formula DRIFT“ padangų tiekėjų sąrašo. Ieškant paaiškinimo tokiam padangų gamintojos sprendimui daugelį susijusių asmenų privertė pakrapštyti galvas, kadangi dar iki praeitos savaitės viskas vyko sklandžiai ir nebuvo matyti kokių nors problemų.

Netrukus pasklido gandas, kad vienas iš „Nexen“ remiamų sportininkų pasiskundė padangų gamintojos vadovybei Korėjoje dėl jos produkcijos kokybės. Tačiau tai atrodo neįtikinama versija, kadangi kiti „Nexen“ sportininkai ir komandos turėjo tik gerus atsiliepimus apie naująsias N9000 padangas ir jų veikimą ant driftui skirtų automobilių.

Odi_nexenToks netikėtas pasitraukimas iš „Formula DRIFT“ paliko keletą komandų be pagrindinės padangų tiekėjos, tame tarpe ir Amerikoje gyvenantį lietuvį Aurimą Bakšį („Bakchismotorsports.com“). Likus mėnesiui iki 2014 m. sezono starto pritraukti kito padangų tiekėjo dėmesį praktiškai nebeįmanoma, kadangi šie jau išskirstę savo rėmimo biudžetus.

Visgi mus pasiekė ir kitas gandas, kuriame kalbama, kad Aurimas Bakšys sukirto rankomis su „Nitto Tire“. Jei šios kalbos pasitvirtins, lietuvis bus vienas pirmųjų išsigelbėjęs iš skęstančio „Nexen“ laivo.