Rytoj įvyks pirmosios šių metų „drifto“ varžybos po atviru dangumi

Laukti iki pirmųjų šių metų šoninio slydimo varžybų po atviru dangumi liko visai nebeilgai. Jau rytoj Kėdainių aerodrome prasidės 2014-ųjų gatvės „drifto“ čempionatas. Kadangi šioje „drifto“ serijoje reikalavimai automobilio paruošimui bei vairavimo lygiui yra žemesni, išbandyti save už „skersai“ judančios transporto priemonės vairo panoro virš 40 dalyvių. Tai dar vienas rekordas, kurį pavyko pasiekti organizatoriams iš „D1Sport“ komandos, o tai gi tik sezono pradžia!

Galimybe paslidinėti lėktuvų pakilimo take susidomėjo ir artimiausi mūsų kaimynai. Šeštadienį vyksiančiose varžybose prie starto linijos ketina stoti trys Rusijos atstovai, tiek pat latvių ir svečias iš Baltarusijos. Iš šios kompanijos negalime neišskirti „braliuko“ Edgars Ozols atstovaujančio „Deiko Auto drift team“ komandą. Latvio senutėlis Volvo 940 automobilis tikrai išsiskiria iš tos pilkos BMW ir Nissan masės.

„Kiss The Car“ rungtyje kvalifikacijos nepraėję sportininkai

img_0988Dažniausiai kvalifikacijoje nesėkmes patyrusiems sportininkams šoninio slydimo varžybos būna baigtos. Komandos grįžta į techninio aptarnavimo zoną ir pradeda krautis daiktus namo. Tačiau šį kartą į porinius važiavimus nepatekusių pilotų lauks tik jiems skirta rungtis – „Kiss The Car“.

Terminas „Kiss The Wall“ puikiai suprantamas viso pasaulio „drifteriams“. Jį išgirdę vairuotojai supranta, kad konkrečioje trasos vietoje automobiliu turi praslysti kaip įmanoma arčiau apsauginių atitvarų, o idealiu atveju galiniu buferiu prabraukti betoninį bloką. Pirmą kartą rengiamoje „Kiss The Car“ rungtyje viskas bus tas pats, tik vietoje betoninio bloko trasoje stovės specialiai šiai rungčiai paruoštas automobilis.

Poriniai važiavimai nuo „Top32“ etapo

IMG_1861Iki šiol Lietuvoje vykusius šoninio slydimo renginius, kuriuose poriniai važiavimai prasidėjo „Top32“ etapu, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Jei viskas susiklostys sėkmingai, šį šeštadienį galėsime užlenkti dar vieną.

Anot organizatorių, viskas priklauso nuo dviejų dalykų – dalyvių skaičiaus bei kiek jų įveiks kvalifikacinį barjerą. Kadangi išankstinėje registracijoje buvo užpildyta virš 40 anketų, tai reiškia, kad dalyvių skaičius yra pakankamas. Tikėkimės, gera pradžia šį kartą bus daugiau, nei pusė darbo.