„NP Team“: nauji namai – nauji darbai

Kartas nuo karto pateikiame naujienų kaip Lietuvos „drift’o“ scenos vilkai pluša prie savo kovinių automobilių, o ką tuo tarpu veikia neseniai prie šios bendruomenės prisijungę „NP Team“ atstovai? Esame girdėję, kad pastarieji turi didelių planų, tačiau, rodos, juos kuriam laikui teks atidėti, kol bus įrengti nauji namai.

Dabar visi „NP Team“ projektai ir jų autoriai vienoje patalpoje. Tai turėtų pagreitinti darbus, nes prireikus pagalbos visada kas nors bus šalia.

Visgi yra nemažai darbo ir prie pačių apartamentų. Visoje toje erdvėje reikia pastatyti ir keltuvą, ir baldų. Povilas užsiminė, kad šiuo metu vedžiojama elektra, o  prie garažo įrengimo draugiškai dirba visa komanda.

Edgaro Lukošiaus Dadunia’s nuotrauka

Grįžtant prie projektų, P. Lencevičius gan kukliai pasakojo apie savo ir kolegų ateitį, nes iš tikrųjų viskas priklauso nuo finansinės padėties. Tačiau visgi užsiminė, kad norėtų padaryti savo automobilio „super mega“ transformaciją į „lightweight V8“ BMW E30.

„Nupirktas naujas kėbulas, išpjaustytas, išvalytas ir apipjaustytas.  Kai kurios dalys išimtos iš ankstesnio mano automobilio, pavyzdžiui: rankinis, galinė važiuoklė, stabdžiai, variklio gaubtas. Stengsimės, kad galutinis variantas būtų kiek įmanoma lengvesnis. Visgi greitis „drift’e“ irgi labai svarbus.“

Edgaro Lukošiaus Dadunia’s nuotrauka

Jei atkreipėte dėmesį, sakėme ne kolegos (Arno Orechovo), o kolegų. „Some say“, kad „NP Team“ laukia „šeimos“ pagausėjimo, bet apie kitą kartą, kai viskas bus oficialu.

Jauniausias Lietuvos „drift’eris“ beveik visą žiemą praleido Kačerginės „Nemuno žiede“, tad nenuostabu, kad darbų fronte nieko naujo. Skubėti nėra kur, kadangi kardinalių modifikacijų Nissan’e nebus. S13’uką pravarde „varlė“ bus siekiama kuo labiau išlengvinti, o pirmiausia tai bus daroma išlupant beveik visą automobilio saloną. Kuria kryptimi bus judama toliau, parodys tik laikas.

Edgaro Lukošiaus Dadunia’s nuotrauka

Oficialia komandos svetainė: http://www.npteam.lt.

3 mintys apie “„NP Team“: nauji namai – nauji darbai”

Komentavimo galimybė išjungta.