Jake Jones – pirmasis australas „D1GP“ čempionate

Nors Australijoje netrūksta talentingų „drifter’ių“, Japonijos „D1GP“ čempionate iki šiol nesivaržė nė vienas anksčiau minėtos šalies atstovų. Tačiau netrukus istorija gali būti pakeista, kadangi savo vizito Tokijuje metu Jake’as „Driftsquid“ Jones’as buvo pakviestas vairuoti „Team Orange“ Subaru WRX.

„Everythingdrift.com“ svetainėje yra ilgas pasakojimas apie šį įvykį, bet esmė, kad Jake’as išvykęs į Japoniją praleisti žiemos atostogų buvo pakviestas išbandyti „Team Orange“ „drift’o“ mokyklos automobilį „Ebisu“ trasoje. Matyt, ekipos atstovai liko sužavėti australo vairavimo technika, nes tik grįžęs namo sulaukė dar vieno kvietimo – vairuoti „Team Orange“ Subaru WRX pirmame 2012 metų „D1GP“ etape, „Tokyo Drift in Odaiba“.

„Grįžus atgal į Australiją visai netrukus su Tats Kano iš „Yokohama Australia“ susisiekė Japonijos „Yokohama motorsport“ divizijos atstovas Furutani-san. Jis pasakė, kad  tiek Kumakubo-san, tiek jis pats buvo sužavėti Jake Jones’u ir pasiūlė jam išbandyti savo jėgas balandžio 14 d. vyksiančiose Japonijos „D1GP“ čempionato pirmo etapo varžybose Odaiboje.

Jake’ui liko tik surinkti pinigus reikalingus vairavimo, skrydžio ir apgyvendinimo išlaidoms padengti. Sportininkui surinkti tokią sumą nebuvo jokių galimybių, net jei pastarasis plušėtų darbe naktimis, todėl mes nusprendėme jam padėti…

Už kiekvieną „patinka“ mygtuko paspaudimą „ADVAN Australia“ facebook profilyje, kompanija Jake’ui „Driftsquid“ Jones’ui paaukos 1$.“

Remiantis „ADVAN“ kompanijos profilyje pateikta informacija, Jake’as jau surinko 2000$. Turint galvoje, kad akcija vykta tik tris dienas, tai puikus rezultatas.

Šaltinis: http://www.everythingdrift.com/blog/?p=4644#more-4644.