„Ruošk Roges“ komandos planuose sekmadienio „Battery“ gatvės „drifto“ iššūkio varžybos Vilniuje

„Ruošk Roges“ komanda su nekantrumu laukia artėjantį sekmadienį Vilniuje įvyksiančio trečiojo „Battery“ gatvės „drifto“ iššūkio etapo. Antroms šiemet Lietuvos sostinėje rengiamos šoninio slydimo varžyboms buvo pasirinktas prekybos centras „Ozas“, o tiksliau jį ir „Siemens Arena“ jungianti Ozo gatvės atkarpa.

IMG_8698 (Custom)Kadangi Norbertas Daunoravičius pardavė savo „bjaurųjį ančiuką“ (BMW E36), o darbai ties to pačio modelio dyzeliniu BMW nebus baigti laiku, „drifteris“ ryžosi pradėti naują projektą. Likus mažiau nei savaitei iki „D1Sport“ rengiamų varžybų, „Ruošk Roges“ komanda prisiminė apie kampe stovintį „chuliganą“ (BMW E30).

Automobilio paruošimui turėdami vos 6-ias dienas šoninio slydimo entuziastai ryžosi išsiaiškinti kodėl nesikuria „M54B30“ automobilio širdis, surinkti stabdžių bei kuro padavimo sistemas, surasti bei sumontuoti likusias trūkstamas dalis.

IMG_8617 (Custom)Jei iki sekmadienio fortūna neatsuks „Ruošk Roges“ ekipai nugaros, birželio 8 d. nuo 12 valandos Norbertas sėdėdamas už naujojo „chuligano“ vairo mokysis trasą atvirose treniruotėse, nuo 16 val. varžysis kvalifikacijoje, o nuo 18 val. galbūt ir poriniuose važiavimuose.

Vaikinams iššūkį mes silpnosios lyties atstovė iš Latvijos

BSDC_Vilnius_SabineSkaičiuojant į varžybas užsiregistravusius dalyvius, kurių šiuo metu yra jau 25, akis užkliuvo už anketos gautos iš Latvijos. Kontaktinės informacijos skiltyje buvo įrašytas moteriškas vardas – Sabine Andriksone. Pasirodo, tai ne pokštas. Rygietė birželio 8 d. atvyksta į Lietuvą, kur mes iššūkį „Battery“ gatvės „drifto“ iššūkyje dalyvauti pasiryžusiems vaikinams.

Sabine neturi didelės patirties šoninio slydimo varžybose, tačiau neseniai gimtajame mieste vykusiose varžybose tikrai neatrodė kaip naujokė. Matyt nemažai prie spartaus merginos progreso prisidėjo jos instruktorė – Europos „drifto“ karalienė Kristine Stanevica.

BSDC_Vilnius_Sabine2Grįžtant prie dalyvių skaičiaus, 25 pavardės nėra galutinė riba. Iki registracijos pabaigos liko dar 3 dienos, tad, anot varžybų organizatoriaus K. Aleknos, esama pakankamai laiko, kad šis skaičius išaugtų iki 40, o gal net 50 dalyvių.

„Drifteriai“ vėl varžysis šoninio parkavimosi („Parking king“) rungtyje

Kaip jau tapo įprasta „D1Sport“ rengiamoms varžyboms, pertrauka tarp kvalifikacijos ir porinių važiavimų būna užpildyta kokia nors rungtimi. Šį savaitgalį „drifteriai“ ir vėl aiškinsis, katras geriau moka atlikti šoninį parkavimą.

IMG_9077 (Custom)Šoninio slydimo meistrai su šia užduotimi tvarkosi kiek kitaip, nei to moko vairavimo mokyklos. Pastarieji priverčia savo automobilį slysti šonu ir kontroliuodami jo judėjimo krypti stengiasi įčiuožti tarp dviejų, specialiai šiai rungčiai paruoštų, transporto priemonių. Tiksliausiai automobilį pastačiusiam sportininkui atiteks „parkavimosi karaliaus“ (angl. „parking king“) titulas.

Norintys nepraleisti šio reginio yra raginami įsigyti bilietus dabar, kadangi renginio dieną jie brangs.