Corey Hosfordas ir „KSport Nissan 350Z“

Amerikietis Corey Hosfordas „drifting‘u“ užsiima kiek daugiau nei 10 mėnesių, o be to jis dar ir tragiškas kompiuterinių žaidimų žaidėjas. Tačiau tai nesutrukdė jam sukurti, turbūt, gražiausią pasaulyje „Nissan 350Z“.

„OMGdrift.com“ svetainėje pasirodė straipsnis, kuriame C. Hosfordas pasakoja apie save, atėjimą į „drift‘o“ sceną ir žinoma šių metų sezonui sukurtą „KSport Nissan 350Z“. Gaila, bet automobilis dar nestovėjo ant stendo, todėl skaičiukai, kuriuos išspaustų „Fueled Racing“ modifikuotas „Chevy LSX“ variklis, dar nėra nežinomi.

Kaip tu susidomėjai „drifting‘u“?

O vyruti. Dar kažkur prieš 12 metų, kai pradėjau užsiiminėti auto sportu, nebuvo treniruočių sesijos, kai nepriversdavau automobilio kontroliuojamai slysti. Mėgdavau tiesiog išvažiuoti į trasą ir kvailioti. Tuo metu neturėjau net menkiausios minties, kad „drifting‘as“ galėtų būti sporto rūšimi. Man tai atrodė kaip linksmas būdas įveikti žiedą.

2002 metais mano bendradarbis (Ryan Hampton) pradėjo varžytis „Formula DRIFT“ čempionate ir tik tuomet pradėjau į „drift‘ą“ žiūrėti kaip į sportą. Tuo metu negalėjau imtis naujos veiklos, kadangi visą laiką atimdavo kitos auto sporto rūšys.

Štai ką atsakė Corey paklaustas apie pagrindines 350Z modifikacijas:

Variklis – „Fueled Racing“ modifikuotas „Chevy LSX“, „FutureFAB“ sumontuotas saugos rėmas.

Važiuoklė – „KSport Slide Kontrol“ „coilover‘iai“ ir „Fueled Racing“ specialiai pritaikyti ir pagaminti „control arm‘ai“ bei „rod‘ai“
„WedSports Tc105n“ 18×9,5 ir 18×10,5 ratai, „Falken RT615k“ padangos.
„KSport BBK“ 14” 8 cilindrų ir „KSport BBK“ 14” 4 cilindrų stabdžiai ir „KSport“ hidraulinis rankinis stabdis.

„Aim Sport MXL Pista“ skydelis, „AIT Racing“ išorės apdaila. „APR Performance GT300 Series“ anglies pluošto spoileris, priekinis ir galinis „splitter‘iai“.

„Elite Automotive“ nudažė „Nissan‘ą“ nuostabia oranžine spalva bei atliko kitus grafinius darbus.

Pilną straipsnį (anglų kalba) galite rasti čia: http://omgdrift.com/driver-profile-corey-hosford-the-ksport-350z/